Blogi, artiklid ja uudised - IMPULS Spordiklubi

IMPULS blogi

Treeningute uudised Tartus juuli 2020

Uudised |  30. juuni 2020

Treeningute uudised Tartus juuli 2020

Alates juulist alustab Impuls spordiklubi Tartus täiustunud rühmatreeningute plaaniga.

 

Esmaspäev 06.07 Aina Kikas Aeroobika II. korrus

UUS aeg! Morning Fit! 08:00-08:45 Reibas ja tõhus ärataja kogu eesootavaks nädalaks. Kergele soojendusele järgneb kogu keha suuremaid lihasgruppe hõlmav treening. Tund lõpeb venitusharjutustega.

 

Esmaspäev 06.07 Ann Roost Mind & Body III. korrus

UUS! Yoga! 18:45-19:45 Selle joogatunni harjutused ei nõua erilist füüsilist pingutust, küll aga õiget hingamist ja tähelepanu koondamist. Nii aitab see tund parandada keskendumisvõimet ja enesetunnet, leevendada valuaistinguid ja pingeid, tugevdada immuunsüsteemi. Õpid lõdvestuma ja saad igapäevaeluks kaasa kasulikku ning olulist. Tule proovi ja koge!

 

Neljapäev 02.07 Lemme- Liis Aruväli Mind & Body III. korrus

UUS! Tantsuline Võimlemine! 18:00-19:00 Tantsuline võimlemine on rahulikus tempos toimuv liikuvust ja rühti parandav võimlemisharjutuste tund, mis olemuselt põhineb kergetel tantsulistel liikumistel. Tunni eesmärk on läbi dünaamilise liikumise ja lõõgastavate venituste  ennetada liigesvalusid, lihasjäikust ja anda positiivne energialaeng. Treeningus on põimitud omavahel ka erinevate tantsustiilide elemendid, mis arendavad rütmitunnet, annavad liigutustele graatsiat ja vabadust, arendavad tasakaalu ja painduvust. Tund sobib kõigile. Tule ja anna oma kehale ja meeltele võimalus tunnetada uut kogemust.

Tantsulisi liikumisi teeme sokkides või paljajalu.

 

Reede 03.07 Lemme- Liis Aruväli Aeroobika II. korrus

UUS! ZUMBA´45 17:30-18:15 Tantsuline treening kuhu on oodatud nii varasema tantsukogemusega kui ka esimest korda tantsutreeningut proovija. Treeningut iseloomustab ihtsamatest aeroobika põhisammudest üles ehitatud sammukombinatsioonid muusika saatel. Haara rätik kaasa ja tule tantsima! :)

 

Reede 10.07 Krista Majak Basseinis

UUS! AquaCircuit 19:15-20:00 Ringtreening vees on tõhus ning turvaline viis lihasjõu ja -vastupidavuse arendamiseks ning aeroobse võimekuse parandamiseks. Lisaks on ringtreening efektiivne energiakulutaja.

Treeningu käigus treenitakse nn. " paigal treeningjaamades", kus 60 sekundi jooksul sooritatakse erinevaid harjutusi. Tund sobib nii algajale kui edasijõudnule. Nii harrastajale kui sportlasele, kuna intensiivsust saab ise vastavalt oma koormusele valida.

 

Laupäev 04.07 Eve Reitalu Mind & Body III. korrus

UUS sel ajal! Terapeutiline Võimlemine 10:15-11:10 Terapeutilise võimlemise tund, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad parandada läbi liikumise oma rühti ja probleemseid piirkondi. Tunni jooksul töötame läbi terve keha, lähtuse füsioteraapia põhiprintsiipidest, mis on kohandatud ja sobitatud kergeks kontsept-treeninguks. Tund sobib nii noortele, kui ka seenioritele, meestele ning naistele ja ei vaja eelnevaid kogemusi ja oskusi rühmatreeningute vallas. Sobib hästi õla-, kaela-, selja ja põlveprobleemide puhul.

 

Laupäev 04.07 Eve Reitalu Aeroobika II. korrus

UUS! 4x15`FIT 11:15-12:15 Treening arendab vastupidavust, trimmib lihaseid ning paraneb meie liikuvus. 60 minutiline treening on jagatud neljaks 15 minutiliseks plokiks.

Esimene 15 minutit teeme soojenduse ning lihtsa koreograafiaga aeroobse osa. Järgmised 15 minutit saavad läbi erinevate harjutuste koormust  käe- ja jalalihased, samuti õlad, ülaselg ning tuharalihased. Keha keskosa ( kõht - selg) lihaseid koormame sellele järgnevas plokis ning tund lõpeb tavapärasest veidi pikema liikuvust ning painduvust arendava 15 minutilise osaga. Tule ja pane end proovile ning luba endale uut kogemust.

 

 

 

Personaalsed BodyExpress tunnid & välitreeningud Tartu klubis

Personaalsed BodyExpress tunnid & välitreeningud Tartu klubis

Impuls ei maga!   Meie Tartu klubi alustab juba sellest pühapäevast personaalsete BodyExpress tundide ning ka välitreeningutega.    Esialgne kava on juba treeningplaanis üleval, nii et mine broneeri aeg kohe, et kindlustada endale koht trennis!

Loe edasi

Teised postitused

JÕUSAALI SEERIAVÕISTLUSE V ETAPI TULEMUSED & ÜLDVÕITJAD

JÕUSAALI SEERIAVÕISTLUSE V ETAPI TULEMUSED & ÜLDVÕITJAD

JÕUSAALI SEERIAVÕISTLUSE V ETAPI TULEMUSED & ÜLDVÕITJAD

Loe edasi

Suvine energialaks, treeni 1 euro päevas!

Suvine energialaks, treeni 1 euro päevas!

Suvine energialaks, treeni 1 euro päevas!

Suvine energialaks, treeni 1 euro päevas!      

Loe edasi