IMPULS blogi

Tartu treeningplaani uudised sügisest!

Uudised |  09. september 2020

Tartu treeningplaani uudised sügisest!

Klubispordi hooaeg on hoo sisse saanud ja huvitav ning mitmekülgne treeningplaan koos võimalusterohke jõusaaliga ootavad Sind! Meie klubi professionaalsed ja rõõmsameelsed treenerid julgustavad sel hooajal proovima erinevaid treeninguid ja avastama uusi lemmikuid. Miks mitte sel hooajal seada eesmärgiks õppida midagi uut ja võtta näiteks eesmärgiks mitmekesistada oma treeningplaani.

  • Tartu Impuls spordiklubi hooaja avapauk toimub laupäeval 26.septembril kui saab tantsida nii saalis kui basseinis ning panna end proovile ja tutvuda mitmesuguste võimalustega 90 minutilises erinevaid stiile sisaldavas trennis 3 X 30 minutit.
  • Septembris käivituvad meil  kauaoodatud uued Les Mills BODYPUMP® ja BODYBALANCE® kavad.
  • Algaval hooajal oleme mitmekesistanud varahommikuste tundide valikut ( erinevad FIT –tunnid, Aqua Express ning Fat Burning Spin alates 23.09 ). Samuti jäävad hommikupoolsesse aega kaks uut joogatundi (Vinyasa Flow alates 14.09 ja Yoga alates 02.10). Klubiliikmete lemmikuteks saanud ja jäänud Rühitreening, Pilates, Terapeutiline Võimlemine ning erinevad basseinitunnid on külastajate ootel oma endises headuses.
  • Kasuta võimalust ja treeni lõunapausil, selleks oleme täiendanud tööpäevadel treeningplaani, pakkudes viiel päeval nädalas mõnusat koormust kl 12 ajal algavates treeningutes: Body Toning, Kõht Selg Tuhar, Body Pump ja kaks uut treeningut Beach Body alates 01.10 ning Dance Fit alates 02.10!
  • Klubi õhtupoolsed külastajad leiavad valikust uusi väljakutseid ja ikka loomulikult ootavad Sind asendamatud must-have trennid:

Body Express alates 25.09

Body Toning alates 27.09

Tantsuline Võimlemine juba toimub

-  Dance Mix alates 30.09

-  Easy Spin alates 29.09

-  Sunday Spin alates 04.10

-  Lihashooldus alates 27.09

-  Yin Yoga alates 05.10

 

Mõnusaid treeninguid ja reipa kohtumiseni, Sinu Impuls

 

Vaata lisaks!

  • TASUTA! Tule klubiga tutvuma Tartus või Tallinnas siin
  • Liitu Impuls spordiklubiga, hind alates 20,5 €/kuu siin 
  • Klubiliikme pakkumine siin

 

30.10.2018 SUUR SÜNNIPÄEVAPIDU!

30.10.2018 SUUR SÜNNIPÄEVAPIDU!

TÄHISTAMA PEAB ALATI Kutsume Sind ja Sinu sõpru saama osa Impuls Tartu ja Tallinna sünnipäevapeost, kust ei puudu eritreeningud ning maitsev tort, üllatused ja õnneloos. Ootame nii uusi kui ka vanu sõpru nautima sportlikku olemist ja sünnipäevamelu    

Loe edasi

Teised postitused

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

Meie ujumisakadeemia on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida ujuma või tahavad lihvida oma ujumisvõtteid ja vees tegutsemise oskusi. Alates 04.02 alustab Impuls Tartu Ujumisakadeemia algajate grupiga. Treeningu pikkuseks on 45 minutit.    Grupp kohtub kaks korda nädalas - esmaspäeviti ja kolmapäeviti, järjestikul 4 nädalal. Kursuse hinnaks on klubiliikmetele 30€ ja mitteliikmele 50€   Soovid vaadata järgmiste ujumiskursuste algusaegu Tartus ja Tallinnas? Alati uusima info  leiad Ujumisakadeemia leheküljelt .      

Loe edasi

AVAME IMPULS SPORDIKLUBID 18.05.2020

AVAME IMPULS SPORDIKLUBID 18.05.2020

AVAME IMPULS SPORDIKLUBID 18.05.2020

Alates 18.05 on taas avatud Impuls spordiklubid Tallinnas ja Tartus. Avatud klubides oleme läbi viinud puhastustööd, et kõik vastaks Terviseameti nõuetele. Klubides on olemas desinfitseerimisvahendid inventarile, lisaks eraldi vahend kätele. Klubi rühmatreeningute treeningplaan on hetkel koosatamisel, varuge veidi kannatust. Treeningute puhul peame arvestame, et siseruumides võib olla hõivatud vaid pool ruumi mahust ja järgida tuleb 2+2 reeglit. Avatud saavad nii jõusaal kui ka ujula, lastetoad hoiame hetkel suletund kuni 01.06.

Loe edasi