Blogi, artiklid ja uudised - IMPULS Spordiklubi

IMPULS blogi

Laste ujumistreeningud 2021

Uudised |  07. veebruar 2021

Laste ujumistreeningud 2021

Impuls Ujumisklubi alustab registreerimist uue hooaja 2021 laste ja noorte ujumistreeningutesse Tallinnas. Algajad alates 7 aastat ja edasijõudnud kuni 16 aastased. Algajate uue treeningu algus 22.02, edasijõudnute treeningud juba toimuvad, liitumine avatud.

 

Hind: 55€/kuu 

 

 

Tallinna ujumistreeningud Impuls Spordiklubis (Ehitajate tee 114B) 2021 TALLINNAS
E,K ja N  13:45-14:45  algajad alates 7 aastased registreerimine avatud
E,K ja N  15:00-16:00  edasijõudnud kuni 16 aastased  registreerimine avatud

 

Kogunemine treeningule toimub 15 min. varem klubi vastuvõtus.

Õppe-treeningtöö algab veebruarist, liituda saab kogu aasta, treeningud kestavad -> mai/ juuni (ehk kuni suvise  koolivaheajani).

 

Hind: 55€/kuu 

 

▪️ Laste algõpetuse ujumistreeningute eesmärk on õppida mänguliselt kohanema veega ning toetada lapse valmisolekut ujumisoskuse omandamisel. Mängulise tegevuse kaudu omandavad lapsed mitmekülgsed oskused vees ja veekogude läheduses toimetulekuks, ületades veega seotud hirmud, õpitakse veest tundma rõõmu.

 

▪️ Laste -ja noorte edasijõudnute ujumistreeningule on oodatud lapsed, kes on läbinud  vähemalt aastase algõpetuse treeningu ja suudavad iseseisvalt ujuda 50 meetrit. Edasijõudnute trennis õpime ja täiustame kõikide ujumisviiside tehnikat. Arendame vastupidavust, kiirust ja jõudu.

 

Treeningud toimuvad Impuls spordiklubi 3 ujumisreaga 25 meetrises basseinis, sügavusega 120–160 cm, vee temperatuur  27 °C ja õhk 29 °C. 

 

Ujumisklubi kursus saab toimuma min. 6 osaleja registreerumisel, iga rühma suurus on 12 last.

 

 

 

Ujumisoskus kogu eluks!

 

KINKEKAART

KINKEKAART

Impuls spordiklubi kinkekaart on ideaalne võimalus kinkida oma lähedasele meeldejäävaid elamusi ja või lõõgastavaid hetki. Leia meie teenuste hulgast endale sobivaim ja kirjuta teenindus@impuls.ee. Soovi korral saame lisada kinkekaardile ka personaalse õnnitluse või sõnumi.

Loe edasi

Teised postitused

Aura veenädala treeningud

Aura veenädala treeningud

Aura veenädala treeningud

Impuls spordiklubi ja A. Le Coq AS on head koostööpartnerid juba aastaid ja pika koostöö jooksul oleme saanud toetada oma treenereid ja üritusi Aura kaubamärgi toodetega. Liikumine ja sportlik eluviis selle juures mahe, puhas Eesti vesi on iga inimese elus tähtsal kohal ja meil on hea meel algaval  Aura veenädalal 24.08-30.08.2020  rõõmustada ka oma kliente pakkudes valitud treeningutel 410 meetri sügavuselt maapõuest pärit  gaseerimata Aura Vett . 

Loe edasi

Tule klienditeenindajaks!

Tule klienditeenindajaks!

Tule klienditeenindajaks!

Otsime meie Tallinnas asuvasse Impuls spordiklubisse särasilmset ja energilist KLIENDITEENINDAJAT, kes oleks meie esmane visiitkaart ja külastajate tervitaja.

Loe edasi