IMPULS blogi

Laste ujumistreeningud 2021

Uudised |  07. veebruar 2021

Laste ujumistreeningud 2021

Impuls Ujumisklubi alustab registreerimist uue hooaja 2021 laste ja noorte ujumistreeningutesse Tallinnas. Algajad alates 7 aastat ja edasijõudnud kuni 16 aastased. Algajate uue treeningu algus 22.02, edasijõudnute treeningud juba toimuvad, liitumine avatud.

 

Hind: 55€/kuu 

 

 

Tallinna ujumistreeningud Impuls Spordiklubis (Ehitajate tee 114B) 2021 TALLINNAS
E,K ja N  13:45-14:45  algajad alates 7 aastased registreerimine avatud
E,K ja N  15:00-16:00  edasijõudnud kuni 16 aastased  registreerimine avatud

 

Kogunemine treeningule toimub 15 min. varem klubi vastuvõtus.

Õppe-treeningtöö algab veebruarist, liituda saab kogu aasta, treeningud kestavad -> mai/ juuni (ehk kuni suvise  koolivaheajani).

 

Hind: 55€/kuu 

 

▪️ Laste algõpetuse ujumistreeningute eesmärk on õppida mänguliselt kohanema veega ning toetada lapse valmisolekut ujumisoskuse omandamisel. Mängulise tegevuse kaudu omandavad lapsed mitmekülgsed oskused vees ja veekogude läheduses toimetulekuks, ületades veega seotud hirmud, õpitakse veest tundma rõõmu.

 

▪️ Laste -ja noorte edasijõudnute ujumistreeningule on oodatud lapsed, kes on läbinud  vähemalt aastase algõpetuse treeningu ja suudavad iseseisvalt ujuda 50 meetrit. Edasijõudnute trennis õpime ja täiustame kõikide ujumisviiside tehnikat. Arendame vastupidavust, kiirust ja jõudu.

 

Treeningud toimuvad Impuls spordiklubi 3 ujumisreaga 25 meetrises basseinis, sügavusega 120–160 cm, vee temperatuur  27 °C ja õhk 29 °C. 

 

Ujumisklubi kursus saab toimuma min. 6 osaleja registreerumisel, iga rühma suurus on 12 last.

 

 

 

Ujumisoskus kogu eluks!

 

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

Meie ujumisakadeemia on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida ujuma või tahavad lihvida oma ujumisvõtteid ja vees tegutsemise oskusi. Alates 05.11 alustab Impuls Tartu Ujumisakadeemia algajate grupiga, kelle esimene kohtumine on juba järgmisel esmaspäeval, esmaspäeval kell 18:45. Treeningu pikkuseks on 45 minutit.    Grupp kohtub kaks korda nädalas - esmaspäeviti ja kolmapäeviti, järjestikul 4 nädalal. Kursuse hinnaks on klubiliikmetele 30€ ja mitteliikmele 50€   Soovid vaadata järgmiste ujumiskursuste algusaegu Tartus ja Tallinnas? Alati uusima info leiad Ujumisakadeemia leheküljelt .        

Loe edasi

Teised postitused

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel

Kaunist jõuluaega, armsad kliendid! Impuls spordiklubid on pühade ajal avatud iga päev, aga lühendatud aegadel!

Loe edasi

Impuls spordiklubi on SPORT ID partner

Impuls spordiklubi on SPORT ID partner

Impuls spordiklubi on SPORT ID partner

Loe edasi