Blogi, artiklid ja uudised - IMPULS Spordiklubi

IMPULS blogi

LASTE ja NOORTE ujumistreeningud 2020-21 Tallinnas

Uudised |  12. august 2020

LASTE ja NOORTE ujumistreeningud 2020-21 Tallinnas

Impuls Ujumisklubi alustab registreerimist uue hooaja 2020/2021 laste ja noorte ujumistreeningutesse. Algajad alates 7 aastat ja edasijõudnud kuni 16 aastased.

 

▪️ E,K ja R  13:45-14:45  algajad alates 7 aastased

▪️ E,K ja R  15:00-16:00  edasijõudnud kuni 16 aastased 

 

Registreerimiseks täida ankeet 

 

Õppe-treeningtöö algab septembrist kestab-> mai/ juuni (ehk kuni suvise  koolivaheajani). Ujumisklubi kursus saab toimuma min. 6 osaleja registreerumisel, iga rühma suurus on 12 last. Kogunemine treeningule toimub 15 min. varem klubi vastuvõtus.

 

 

Toimumiskoht: Impuls spordiklubi Tallinnas (Ehitajate tee 114B)
Treener: Maiu Herzmann e-mail: maiu@impuls.ee, suhtlus lastega nii eesti kui vene keeles

 

Hind: 55€/kuu 
Impuls Ujumisklubil on kehtiv tegevusluba ning õppemaksust saab tulumaksutagastuse.

 

▪️ Laste algõpetuse ujumistreeningute eesmärk on õppida mänguliselt kohanema veega ning toetada lapse valmisolekut ujumisoskuse omandamisel. Mängulise tegevuse kaudu omandavad lapsed mitmekülgsed oskused vees ja veekogude läheduses toimetulekuks, ületades veega seotud hirmud, õpitakse veest tundma rõõmu.

 

▪️ Laste -ja noorte edasijõudnute ujumistreeningule on oodatud lapsed, kes on läbinud  vähemalt aastase algõpetuse treeningu ja suudavad iseseisvalt ujuda 50 meetrit. Edasijõudnute trennis õpime ja täiustame kõikide ujumisviiside tehnikat. Arendame vastupidavust, kiirust ja jõudu.

 

Treeningud toimuvad Impuls spordiklubi 3 ujumisreaga 25 meetrises basseinis, sügavusega 120–160 cm. Vee temperatuur  27 °C ja õhk 29 °C https://www.impuls.ee/et/tallinn

 

Ujumisoskus kogu eluks!

 

Vaata lisaks!

  • Liitu Impuls spordiklubiga, hind alates 20,5 €/kuu siin 
  • Täiskasvanute ujumiskursused algajad, kesktase- ja edasijõudnutele septembrist siin 
VIDEOTREENINGUD & VÄLITREENINGUD

VIDEOTREENINGUD & VÄLITREENINGUD

Hea trennisõber! Seoses Valitsuse poolt kehtestatud korraga peatada ajutiselt rühmatreeningute läbiviimine oleme alustanud VIDEOTREENIGUTEGA Impuls spordiklubi sotsiaalmeeniakanalites ja VÄLITREENINGUTE Impuls Tartu ja Tallinna spordiklubides. Info treeningute ajakava kohta leiate meie treeningplaanist .

Loe edasi

Teised postitused

Alanud registeerimine Impuls Tallinna ujumisakadeemias mai kuus alustavale kursustele!

Alanud registeerimine Impuls Tallinna ujumisakadeemias mai kuus alustavale kursustele!

Alanud registeerimine Impuls Tallinna ujumisakadeemias mai kuus alustavale kursustele!

Tule ja õpetame pisipõnnid ujuma!    Nüüd on võimalik registeerida mai kuus alustava Tallinna Impuls Ujumisakadeemias laste ujumiskursustele! Kursus sobib lastele vanuses 7-14! Treeninguid juhendab Urmas Viirpuu.   Vabu kohti on kahes erinevas grupis. Tule ja vali endale sobiv grupp    1. Grupp kohtub esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16:00. 2. Grupp kohtub teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16:00   Informatsioon ja kursustele registreerumine spordiklubi Impuls vastuvõtus või vastuvõtu telefonil 6512400  

Loe edasi

Ujumiskursused

Ujumiskursused

Ujumiskursused

Impuls spordiklubi Tallinnas korraldab veebruar-märts täiskasvanute ujumiskursused algajatele, kesktasemel- ja edasijõudnud ujujatele. Kursused toimuvad 2x nädalas ja kestavad kokku 16 korda (2 kuud). 

Loe edasi