IMPULS blogi

Klubiliikmele TREENI 1€ PÄEVAS

Uudised |  26. mai 2020

Klubiliikmele TREENI 1€ PÄEVAS

Kampaania klubiliikmetele!

Kutsudes sõbra liituma Impuls spordiklubiga on mõlemal võimalus kasutada kampaaniapakkumist ja treenida suvekuudel 1€ eest päevas, kõigil klubi lahtiolekuaegadel. Sõprade arv ei ole piiratud!

 

Sisekampaania reeglid

1. Klubiliige võib tuua kampaania raames enda treeningkaaslaseks sõbra või tuttava.

2. Olemasolev klubiliige tuues sõbra püsikliendiks maksab suveperioodil juuni- juuli- august treeningute eest 1€ päevas ning saab treenida kõigil klubi lahtiolekuaegadel.

3. Sõber maksab treeningute eest püsikliendilepinguga 1€ päevas või kliendilepinguga 1,50€ päevas kuni 31. august 2020.

4. Minimaalne treeningkaaslaseks olemise ehk liitumisaeg on 2 kuud.

5. Kui treeningkaaslane soovib liituda lühemaks ajaks kui 3 kuud, saab olemasolev liige vastavalt lühema perioodi soodustust.

6. Maksimaalne kampaania raames soodustuse saamise aeg on 90 kalendripäeva, soodustuse viimane kuupäev on 31. august 2020.

7. Kui kampaania raames uus leping sõlmitakse maikuus, siis klubiliikme soodushind 1€ rakendub 1. juunist 2020.

8. Kampaaniasoodustuse kasutamise ajal ei saa olemasolev klubiliige, ega uus liitunu lepingut peatada.

9. Hinna sees jõusaal, rühmatreeningud, ujula, saun, personaaltreeneri esmane konsultatsioon (2x30min), lastehoid (avatakse 01.06) ja tasuta parkimine, kõigil klubi lahtiolekuaegadel

10. Kampaania kehtib uutele liikmetele, kes pole olnud klubiliikmed alates 30. aprill 2020.

 

Liitumiseks võtke ühendust kliendihalduritega

Impuls spordiklubi Tallinnas (Ehitajate tee 114B) MÜÜK  Viktoria Antropova I viktoria.antropova@impuls.ee I +372 5093872 

Impuls spordiklubi Tartus (Anne 44A) MÜÜK  Kristel Aus kristel.aus@impuls.ee +372 53039920

 

 

Alanud registeerimine Impuls Tallinna ujumisakadeemias mai kuus alustavale kursustele!

Alanud registeerimine Impuls Tallinna ujumisakadeemias mai kuus alustavale kursustele!

Tule ja õpetame pisipõnnid ujuma!    Nüüd on võimalik registeerida mai kuus alustava Tallinna Impuls Ujumisakadeemias laste ujumiskursustele! Kursus sobib lastele vanuses 7-14! Treeninguid juhendab Urmas Viirpuu.   Vabu kohti on kahes erinevas grupis. Tule ja vali endale sobiv grupp    1. Grupp kohtub esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16:00. 2. Grupp kohtub teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16:00   Informatsioon ja kursustele registreerumine spordiklubi Impuls vastuvõtus või vastuvõtu telefonil 6512400  

Loe edasi

Teised postitused

IMPULS SPORDIAKADEEMIA

IMPULS SPORDIAKADEEMIA

IMPULS SPORDIAKADEEMIA

Impuls Spordiakadeemia on suunatud inimestele, kes tahaksid oma ellu tuua rohkem aktiivsust, aga pole veel leidnud endale kõige õigemat treeningut. 4 nädala jooksul aitab meie treener Mariann Kilg (Tallinn) ja Krista Majak (Tartu) tutvuda 8 erineva võimalusega meie majas. Spordiakadeemias osalemine on klubiliikmetele TASUTA, aga kohti jagub vaid esimesele 8-le. Huvi korral registeeru:  mariann@impuls.ee  ja anna teada kas soovid ühineda grupiga Tallinnas või Tartus.

Loe edasi

Liitudes* klubiga meie kodulehel treenid esimese kuu TASUTA!

Liitudes* klubiga meie kodulehel treenid esimese kuu TASUTA!

Liitudes* klubiga meie kodulehel treenid esimese kuu TASUTA!

Spordklubi Impuls motiveerime inimesi veelgi rohkem ning alates 10.10.2018 on Impuls Eesti spordiklubides kehtiv uus hinnakiri.   *Liitudes onlines treenid esimesed 30 päeva tasuta! Vaata lisa www.impuls.ee/et/liitu-online ja saa osaks meie hoolivast perekonnast juba täna!     

Loe edasi