IMPULS blogi

Impuls spordiklubi teavitus klientidele!

Uudised |  18. märts 2020

Impuls spordiklubi teavitus klientidele!

Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on Impuls spordiklubid alates 15.03 ajutiselt suletud, kuni tuleb valitsuselt uus teavitus ja nõusolek klubide taasavamiseks.

Hea spordisõber, aitäh, et oled meie klient ka sellel raskel ajal, spordiklubi on küll ajutiselt kinni, aga see ei tähenda, et trenn jääks tegemata. Impuls spordiklubi treenerid Tallinnas ja Tartus on üles filminud viedotreeningud ja lõbusad klipid kuidas jääda kodus sportlikuks ja säilitada hea tuju. Jälgi meie sotsiaalmeediakanaleid facebook Impuls Eesti ja Instagram Impuls_ee.

 

Info lepinguliste klientidele:

  • Kõik kliendilepingud on automaatselt peatatud, seniks kuni klubi taas avatakse, eraldi avaldust lepingu peatamiseks tegema ei pea.
  • Kõik klubiliikmete lepingud kehtivad edasi, olemasolevates kliendilepingutes hetkel muudatusi ei tehta (lepingu peatamine, lepingu lõpetamine, treeningpaketi muutmine jne.)
  • Peatatud perioodi eest tekkinud ettemaks tasaarveldatakse tulevaste perioodide arvetega, makseid ei tagastata.
  • Klubiliikmed kellel hetkel on tasumata märtsikuu arve, palume see tasuda pangaülekandega, et saaksite klubi avamisel taas naasta treeningute juurde.
  • Kliendid kes on teinud oma pangas e-arve püsimakse, seda muutma ei pea.
  • Kinkekaardid pikenevad päevade võrra millal klubi oli suletud.

Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on Impuls spordiklubid ajutiselt suletud, kuni tuleb valitsuselt uus teavitus ja nõusolek klubide taasavamiseks. Seni loodame parimat, liikuge värskes õhus ja püsige terved, et saaksite peagi tulla oma tavapäraste treeningute juurde. Oleme teie jaoks olemas ja loodame pakkuda parimat mis meie võimuses hetkel kui kogu maailmas on eriolukord!

 

Kõigist uudistest informeerime kliente jooksvalt kodulehe või e- kirja vahendusel.

 

Sinu Impuls spordiklubi! 

Laste ujumistreeningud Impuls Tallinna Spordiklubis

Laste ujumistreeningud Impuls Tallinna Spordiklubis

Ootame laste ujumistreeningutesse huvilisi terve septembrikuu!

Loe edasi

Teised postitused

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

Meie ujumisakadeemia on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida ujuma või tahavad lihvida oma ujumisvõtteid ja vees tegutsemise oskusi. Alates 05.11 alustab Impuls Tartu Ujumisakadeemia algajate grupiga, kelle esimene kohtumine on juba järgmisel esmaspäeval, esmaspäeval kell 18:45. Treeningu pikkuseks on 45 minutit.    Grupp kohtub kaks korda nädalas - esmaspäeviti ja kolmapäeviti, järjestikul 4 nädalal. Kursuse hinnaks on klubiliikmetele 30€ ja mitteliikmele 50€   Soovid vaadata järgmiste ujumiskursuste algusaegu Tartus ja Tallinnas? Alati uusima info leiad Ujumisakadeemia leheküljelt .        

Loe edasi

Jaanuarist täiskasvanute UJUMISKURSUSED Tallinnas ja Tartus!

Jaanuarist täiskasvanute UJUMISKURSUSED Tallinnas ja Tartus!

Jaanuarist täiskasvanute UJUMISKURSUSED Tallinnas ja Tartus!

Jaanuarist alustavad täiskasvanute ujumiskursused Impuls Spordiklubis Tallinnas ja Tartus! Kursused on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida ujuma või tahavad lihvida oma ujumisvõtteid ja vees tegutsemise oskusi. Kursus kestab 4 nädalat kokku 8 korda. Ujumisoskus kogu eluks on hea kingitus sõbrale või kallimale!  

Loe edasi