Blogi, artiklid ja uudised - IMPULS Spordiklubi

IMPULS blogi

Impuls spordiklubi teavitus klientidele!

Uudised |  18. märts 2020

Impuls spordiklubi teavitus klientidele!

Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on Impuls spordiklubid alates 15.03 ajutiselt suletud, kuni tuleb valitsuselt uus teavitus ja nõusolek klubide taasavamiseks.

Hea spordisõber, aitäh, et oled meie klient ka sellel raskel ajal, spordiklubi on küll ajutiselt kinni, aga see ei tähenda, et trenn jääks tegemata. Impuls spordiklubi treenerid Tallinnas ja Tartus on üles filminud viedotreeningud ja lõbusad klipid kuidas jääda kodus sportlikuks ja säilitada hea tuju. Jälgi meie sotsiaalmeediakanaleid facebook Impuls Eesti ja Instagram Impuls_ee.

 

Info lepinguliste klientidele:

  • Kõik kliendilepingud on automaatselt peatatud, seniks kuni klubi taas avatakse, eraldi avaldust lepingu peatamiseks tegema ei pea.
  • Kõik klubiliikmete lepingud kehtivad edasi, olemasolevates kliendilepingutes hetkel muudatusi ei tehta (lepingu peatamine, lepingu lõpetamine, treeningpaketi muutmine jne.)
  • Peatatud perioodi eest tekkinud ettemaks tasaarveldatakse tulevaste perioodide arvetega, makseid ei tagastata.
  • Klubiliikmed kellel hetkel on tasumata märtsikuu arve, palume see tasuda pangaülekandega, et saaksite klubi avamisel taas naasta treeningute juurde.
  • Kliendid kes on teinud oma pangas e-arve püsimakse, seda muutma ei pea.
  • Kinkekaardid pikenevad päevade võrra millal klubi oli suletud.

Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on Impuls spordiklubid ajutiselt suletud, kuni tuleb valitsuselt uus teavitus ja nõusolek klubide taasavamiseks. Seni loodame parimat, liikuge värskes õhus ja püsige terved, et saaksite peagi tulla oma tavapäraste treeningute juurde. Oleme teie jaoks olemas ja loodame pakkuda parimat mis meie võimuses hetkel kui kogu maailmas on eriolukord!

 

Kõigist uudistest informeerime kliente jooksvalt kodulehe või e- kirja vahendusel.

 

Sinu Impuls spordiklubi! 

Koolivaheajal trenni

Koolivaheajal trenni

Hei noor puhka koolist ja naudi koolivaheajal treeninguid Impuls spordiklubis - päevapääse soodushinnaga -50%

Loe edasi

Teised postitused

SPORDINÄDAL 23.- 30. septembril Tartus

SPORDINÄDAL 23.- 30. septembril Tartus

SPORDINÄDAL 23.- 30. septembril Tartus

Käesoleva aasta septembris tähistatakse Eestis 6 korda spordinädalat. Spordinädala eesmärgiks on suurendada liikumisharrastusega tegelevate inimeste arvu ja tõsta liikumis- ja tervisealast teadlikkust. Spordinädala 2020 läbiviijateks Eestis on Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile. Üleeuroopalisest spordinädalast võtab osa 42 riiki, toimub 23 000 üritust, kaasatud on 13 miljonit inimest! 

Loe edasi

Impuls spordiklubid on alates homsest (11.03) suletud

Impuls spordiklubid on alates homsest (11.03) suletud

Impuls spordiklubid on alates homsest (11.03) suletud

Head sõbrad! Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele on kõik Impuls spordiklubid alates homsest (11.03) suletud. Oleme Teie jaoks olemas koheselt kui olukord riigis stabiliseerub ja saame taas treeningutega jätkata. Klubiliikmetele saadame täiendava info lähipäevil e-mailile ja lisame jooksvat teavet meie infokanalites. Sinu Impuls spordiklubi! Olge terved!   

Loe edasi