IMPULS blogi

Hoiame spordiklubid avatud!

Uudised |  14. jaanuar 2021

Hoiame spordiklubid avatud!

Hea trennisõber! Seoses Covid-19 viiruse levikuga ja valitsuse korraldusega oleme kasutusele võtnud täiendavad ennetusmeetmed, et säilitada teie ja meie tervis spordiklubis.

Meie eesmärk on vähendada majasiseseid lähikontakte ning seeläbi takistada võimalikku viiruse levikut. Käesolevad reeglid on kõigile spordiklubi külastavatele, treenivatele ja töötavatele inimestele.

 

Täiendus 18.01.2021!

Alates esmaspäevast (18.01) leevendadatkse piiranguid Harjumaal ja sellega seoses avatakse taas Impuls spordiklubi Tallinnas. Lubatud on treenida individuaalselt 1+1 variandis jõusaalis ja ujulas, rühmatreeninguid ei toimu. Õues on kõik tegevused lubatud jätkuvalt kuni kümneliikmelises rühmas. Kõik piirangud jäävad kehtima kuni 01.02.2021. Loe Vabariigi Valitsuse otusest siit

 

Täiendus 10.01.2021!

Alates esmaspäevast (11.01) on Vabariigi Valitsuse poolt lubatud jätkata rühmatreeningutega Tartus. Tunnis võib olla 10 inimest + treener. 

  • kanname maski klubisse sisenedes ja eemaldame ainult treeninguks.
  • kaasa kindlasti isiklik treeningrätik matile
  • garderoobis hoiame distantsi ja väldime teistega kokkupuudet

Haigena püsi kodus!

 

Täiendus 10.12.2020!

Hea trennisõber! Kahjuks on Vabariigi Valitsus kehtestanud koroonaviiruse ohjeldamiseks täiendavad piirangud üle Eesti, kus peame ka meie jälgima uusi nõudeid ja alates esmaspäevast 14.12-04.01 peatama ajutiselt rühmatreenigute läbiviimise. Lubatud individuaalsport ning distantsilt pakutavad tegevused.

Impuls spordiklubides Tartus ja Tallinnas on 

● Ujulad avatud

● Jõusaalid avatud

● Saunad avatud

● Lastetuba avatud

● Rühmatreeningute saalid avatud võimlemiseks individuaalselt ja personaaltreeninguks

 

Valituse otsus täismahus tutvumiseks siin

Lühidalt: alates 14. detsembrist kehtivad üle Eesti sportimisel väli- ja sisetingimustes järgmised reeglid:

Sisetingimustes on lubatud üksnes e-lahendustega distantsilt tehtav või kontaktivaba individuaaltegevus ja –treening, mida võib teha koos juhendajaga. Kehtib 2+2 reegel ning kanda tuleb maski klubisse sisenemisel ja riietusruumides. Ühiskasutatavaid esemeid tuleb desinfitseerida pärast igakordset kasutust.

Välitingimustes tohib sportida kuni 10-liikmelistes rühmades, millele võib lisanduda treener või juhendaja.

Piirangut ei kohaldata spordialaliidu võistlussüsteemis toimuvale professionaalsele sporditegevusele, sealhulgas täiskasvanute ja noorte koondiste liikmetele ja kandidaatidele ning võistkondlike alade meistriliigade mängijatele, riigi sõjalise kaitsega ja siseturvalisusega seotud tegevustele ning erivajadustega inimestele.

 

Täiendus 07.12.2020!

Seoses valituse uue määrusega lühendatakse ajutiselt Tallinna Impuls spordiklubi lahtiolekuaegu tööpäeviti kella 22:00-ni. Täname mõistve suhtumise eest!

В связи с новым постановлением правительства в спортивном зале Tallinna Impuls время открытия сокращено в будние дни до 22:00. Спасибо за понимание!

 

Kehtivad reeglid spordiklubi kasutamisel!

● Klubisse sisenedes tuleb KANDA MASKI ja maski tuleb kanda ka riietusruumides! Treeningute ja pesemise ajaks võib maski eemaldada! 

● Spordiklubis viibides palume kõigil külastajatel jälgida ja hoida ohutut distantsi ja 2+2 reeglit, see kehtib rühmatreeningutes, jõusaalis, ujulas, garderoobides ja duširuumides.

● Palume kõigil kasutada jõusaaliseadmete, kardiovahendite, mattide, hantlite ja kangide desinfitseerimiseks spetsiaalset vahendit pritsipudelis.

● Harjutusteks matil ja trenažööridel kasutage isiklikku treeningrätikut, võimalusel treeningkindaid, pühkige varustus pärast kasutamist.
● Tuletame veelkord meelde, et spordiklubisse ootame ainult terveid ja hea enesetundega treenijaid, kui Sa ei tunne ennast päris tervena, võta aega ja puhka kodus. Mistahes nakkuslike haigusnähtude korral on spordiklubi külastamine KEELATUD!

Hoides viiruse klubist eemal oleme klubi varustatud käte ja seadmete desinfitseerimisvahenditega ja tõhustanud koristusteenuse kvaliteeti ja sagedust. Meie jõusaalid on avarad ja kahel korrusel on piisavalt ruumi treenimiseks hajutatult, lisaboonuse annab hea ventilatsioon.

 

Täiendava info korral helistage või kirjutage:

 

Tallinnas (Ehitajate tee 114B) tel: 6512400 teenindus@impuls.ee  

Tartus (Anne 44A)⁠ tel: 7404005 teenindustartu@impuls.ee 

 

Teeme trenni ja püsime terved!
 

www.impuls.ee | Facebook Impuls Eesti  | Instagram impuls_ee

Alandame hindadel kaalu -50%

Alandame hindadel kaalu -50%

UUS!     ALANDAME HINDADEL KAALU! Hinnad püsikliendilepinguga liitumisel esimesed 3 kuud -50%  

Loe edasi

Teised postitused

Alusta uut aastat sportlikult!

Alusta uut aastat sportlikult!

Alusta uut aastat sportlikult!

Alusta uut aastat sportlikult ja liitu Impuls Spordiklubi treeningutega Tartus või Tallinnas, sest JAANUARIS või VEEBRUARIS (esimesed 30 päeva) saad treenida eriti soodsalt vaid 49€ eest!  Kampaania kehtib kuni 31.01.2020

Loe edasi

NOVEMBERIS ALUSTAVAD ALGAJATE UJUMISKURSUSED TARTUS JA TALLINNAS!

NOVEMBERIS ALUSTAVAD ALGAJATE UJUMISKURSUSED TARTUS JA TALLINNAS!

NOVEMBERIS ALUSTAVAD ALGAJATE UJUMISKURSUSED TARTUS JA TALLINNAS!

Meie ujumisakadeemia on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida ujuma või tahavad lihvida oma ujumisvõtteid ja vees tegutsemise oskusi. Alates 04.11 alustab Impuls Tartus ja 5.11 Tallinnas Ujumisakadeemia uute gruppidega.   

Loe edasi