Blogi, artiklid ja uudised - IMPULS Spordiklubi

IMPULS blogi

Aitame raskustest üle!

Uudised |  04. september 2018

Aitame raskustest üle!

Liitu nüüd Impulsi hooliva spordiperega vaid 5 € eest

 

*****

 

Oled juba pikalt mõelnud trenniga (taas)alustamisele, kuid tunned, et see on raske ja miski hoiab sind ikka veel tagasi? Meie spordiklubis toetame uusi alguseid. Ehk oled edasi lükanud Tartus või Tallinnas treeningute alustamist?

 

Teeme asja sinu jaoks lihtsaks:

 

  • • klõpsa sellel lingil ja täida kontaktvorm (see käib kiirelt!) ning võtame sinuga peatselt ühendust, et leppida kokku aeg, millal saad tulla klubiga tutvuma. Näitame sulle maja, tutvustame treeningvõimalusi ning vastame kõigile sinu jaoks olulistele küsimustele.

 

Miks liituda just praegu?

 

Sest hetkel on see väga soodne, vaid 5 €. Lisaks annad panuse enneaegselt sündinud laste perede toetuseks (põhjalikumalt saad lugeda allpool);

 

7 põhjust, miks valida Impulsi spordiklubi

 

  • sõbralikud ja abivalmis treenerid, kes on pühendunud sinu juhendamisele ning eesmärkide saavutamisele;
  • • kõik treeningvõimalused ühe katuse all: jõusaal, bassein ja rühmatreeningud;
  • • avarad ja õhurikkad, kuid samas hubase õhkkonnaga treeningsaalid;
  • • uuele klubiliikmele tasuta esmane konsultatsioon personaaltreeneri juures;
  • • tasuta lastehoid;
  • • tasuta parkimine;
  • • Tallinna ja Tartu klubi ristkasutus ilma lisatasuta.

 

Jaanika lugu: kuidas püsikliendist sai meie klubis treener

 

 

„Kui minu teine poeg oli saanud kaheseks, hakkasin otsima spordiklubi, kus oleks bassein, hea valik päevaseid treeningud ning mõnus lastetuba.

 

Mäletan, et käisin tol korral vaatamas kahte spordiklubi. Minu liitumisotsus sündis, kui olin näinud Impulsi (toona Arctic) avarat lastetuba ja valgusküllast basseini. Nii ma 2013. aasta novembris klubiga liitusin.

 

Mind võlus ja võlub siiani see, et alati kui astun uksest sisse, tunnen, et olen oodatud – klienditeenindajad naeratavad ja teretavad rõõmsalt, nad on sõbralikud ja abivalmid. See kõik ei ole võlts, vaid siiras ja ehe.

 

Näiteks: üks kord trenni tulles avastasin, et olin jalanõud koju unustanud. Olles möödaminnes kurtnud muret, andis klienditeenindusjuht Karin mulle kasutada oma tossud. Veidi suured need küll olid, aga kõvasti kinniseotud paeltega sain trennis kenasti käidud. Kus veel võib kohata nii vastutulelikku personali?

 

Olin aastaid aktiivne klubiliige ning kui ühel hetkel tehti mulle ettepanek treenerite tiimiga liitumiseks, ei mõelnud ma kaua. Olen õnnelik, et saan töötada spordiklubis, mis innustas, motiveeris ja rõõmustas mind kliendina ning nüüd ka tööandjana

 

Liitu sinagi Impulsi perega ja ületame raskusi koos!“.

 

Jaanika Tammearu

 

 

*** Klõpsa sellel lingil, täida kontaktvorm ja tule klubiga tutvuma ***

 

 

Teeme koos head

 

Kui trennis on raske, toetab ning motiveerib sind treener, kes aitab keerukast kohast üle ja võimaldab sul liikuda uute väljakutsete poole.

 

Ka igapäevases elus tuleb meil ette raskeid hetki ja isegi ületamatult keerulisena tunduvaid aegu. Erinevalt trennist ei ole argielus meie kõrval alati seda „treenerit“, kes oskab enda kohaloleku, juhendamise ja sarnase läbielamise kaudu tuge pakkuda.

 

Viimane puudutab eriti peresid, kuhu on sündinud enneaegne laps. Just nemad vajavad nõustamist ja lähedust, võitmaks hirmud ja hoidmaks üleval lootust, et kõik läheb ikka hästi ja parem on alles ees.

 

Seepärast annetame iga 5 € liitumistasu Enneaegsed lapsed MTÜle, mis tegeleb enneaegsete laste, nende perede ja lähedaste toetamisega.

 

Siin on kaasamõtlemiseks üks õnneliku lõpuga lugu

 

Triinu tütar praegu

 

„Enneaegsus – ma polnud sellele teemale vist mitte kunagi varem mõelnud.

 

Kui aga 25. rasedusnädalal sündis meie 750 g kaaluv laps, tabas mind teadmatus, šokk ning hirm tuleviku ees. Rõõmu ma toona tunda ei suutnud...

 

Elasime intensiivravis päeva, vahel isegi tunni või minuti korraga: käis pidev võitlus elu eest.

 

Kusagilt jõudis minuni info MTÜ kohta ning ma võtsin nendega ühendust. Asutaja Kristel Kukk tuli mind ja abikaasat sünnitusmajja nõustama. Oli kergendav teada, et me pole üksi ning keegi on juba sellise raskusega silmitsi seisnud ja sellest kõigest ka välja tulnud.

 

Suhtlesin Kristeliga pea iga päev, vajadusel isegi päris hilistel õhtutundidel. Sain temalt palju teadmisi (meil oli küllaltki sarnane lugu), tuge ja lohutust. Ta oli alati olemas. Tänu sellele püsis minus, hoolimata meeletutest raskustest ja hirmudest, vankumatu lootus ja usk, et me tuleme välja võitjatena.

 

Nii ka läks: pisikene preili on nüüdseks täiesti terve ning tema areng on igati eakohane.

 

Ma tunnen, et suuresti tänu MTÜ tööle ning kogemusnõustamisele saime me teadmised, jõu ja energia ning suutsime uskuda ja loota, et kusagil tunneli lõpus on valgus“.

 

 

Triin, enneaegse lapse ema

 

*****

MTÜ Enneaegsed lapsed loodi 2013. aastal, sooviga toetada enneaegselt sündinud laste peresid.

 

Eesmärgi täitmiseks on koostatud harivaid infomaterjale ja läbiviidud kogumiskampaaniaid, millest saadud tuluga on toetatud haiglaid enneaegsetele lastele vajalike vahendite soetamisel.

 

Tallinna Lastehaiglas, Pelgulinna sünnitusmajas, Ida-Tallinna Keskhaiglas ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikus toetavad lapsevanemaid nende teekonnal ka sarnase kriisikogemusega spetsialistid ehk kogemusnõustajad.

 

enneaegsedlapsed.ee

 

 

*** Klõpsa sellel lingil, täida kontaktvorm ja tule klubiga tutvuma ***

 

 

 

Ujumiskursused

Ujumiskursused

Impuls spordiklubi Tallinnas korraldab veebruar-märts täiskasvanute ujumiskursused algajatele, kesktasemel- ja edasijõudnud ujujatele. Kursused toimuvad 2x nädalas ja kestavad kokku 16 korda (2 kuud). 

Loe edasi

Teised postitused

Alanud registeerimine Impuls Tallinna ujumisakadeemias mai kuus alustavale kursustele!

Alanud registeerimine Impuls Tallinna ujumisakadeemias mai kuus alustavale kursustele!

Alanud registeerimine Impuls Tallinna ujumisakadeemias mai kuus alustavale kursustele!

Tule ja õpetame pisipõnnid ujuma!    Nüüd on võimalik registeerida mai kuus alustava Tallinna Impuls Ujumisakadeemias laste ujumiskursustele! Kursus sobib lastele vanuses 7-14! Treeninguid juhendab Urmas Viirpuu.   Vabu kohti on kahes erinevas grupis. Tule ja vali endale sobiv grupp    1. Grupp kohtub esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16:00. 2. Grupp kohtub teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16:00   Informatsioon ja kursustele registreerumine spordiklubi Impuls vastuvõtus või vastuvõtu telefonil 6512400  

Loe edasi

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

UUS! Alustab uus algajate ujumiskursus Tartus!

Meie ujumisakadeemia on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida ujuma või tahavad lihvida oma ujumisvõtteid ja vees tegutsemise oskusi. Alates 05.11 alustab Impuls Tartu Ujumisakadeemia algajate grupiga, kelle esimene kohtumine on juba järgmisel esmaspäeval, esmaspäeval kell 18:45. Treeningu pikkuseks on 45 minutit.    Grupp kohtub kaks korda nädalas - esmaspäeviti ja kolmapäeviti, järjestikul 4 nädalal. Kursuse hinnaks on klubiliikmetele 30€ ja mitteliikmele 50€   Soovid vaadata järgmiste ujumiskursuste algusaegu Tartus ja Tallinnas? Alati uusima info leiad Ujumisakadeemia leheküljelt .        

Loe edasi