IMPULS blogi

Aitame raskustest üle!

Uudised |  04. september 2018

Aitame raskustest üle!

Liitu nüüd Impulsi hooliva spordiperega vaid 5 € eest

 

*****

 

Oled juba pikalt mõelnud trenniga (taas)alustamisele, kuid tunned, et see on raske ja miski hoiab sind ikka veel tagasi? Meie spordiklubis toetame uusi alguseid. Ehk oled edasi lükanud Tartus või Tallinnas treeningute alustamist?

 

Teeme asja sinu jaoks lihtsaks:

 

  • • klõpsa sellel lingil ja täida kontaktvorm (see käib kiirelt!) ning võtame sinuga peatselt ühendust, et leppida kokku aeg, millal saad tulla klubiga tutvuma. Näitame sulle maja, tutvustame treeningvõimalusi ning vastame kõigile sinu jaoks olulistele küsimustele.

 

Miks liituda just praegu?

 

Sest hetkel on see väga soodne, vaid 5 €. Lisaks annad panuse enneaegselt sündinud laste perede toetuseks (põhjalikumalt saad lugeda allpool);

 

7 põhjust, miks valida Impulsi spordiklubi

 

  • sõbralikud ja abivalmis treenerid, kes on pühendunud sinu juhendamisele ning eesmärkide saavutamisele;
  • • kõik treeningvõimalused ühe katuse all: jõusaal, bassein ja rühmatreeningud;
  • • avarad ja õhurikkad, kuid samas hubase õhkkonnaga treeningsaalid;
  • • uuele klubiliikmele tasuta esmane konsultatsioon personaaltreeneri juures;
  • • tasuta lastehoid;
  • • tasuta parkimine;
  • • Tallinna ja Tartu klubi ristkasutus ilma lisatasuta.

 

Jaanika lugu: kuidas püsikliendist sai meie klubis treener

 

 

„Kui minu teine poeg oli saanud kaheseks, hakkasin otsima spordiklubi, kus oleks bassein, hea valik päevaseid treeningud ning mõnus lastetuba.

 

Mäletan, et käisin tol korral vaatamas kahte spordiklubi. Minu liitumisotsus sündis, kui olin näinud Impulsi (toona Arctic) avarat lastetuba ja valgusküllast basseini. Nii ma 2013. aasta novembris klubiga liitusin.

 

Mind võlus ja võlub siiani see, et alati kui astun uksest sisse, tunnen, et olen oodatud – klienditeenindajad naeratavad ja teretavad rõõmsalt, nad on sõbralikud ja abivalmid. See kõik ei ole võlts, vaid siiras ja ehe.

 

Näiteks: üks kord trenni tulles avastasin, et olin jalanõud koju unustanud. Olles möödaminnes kurtnud muret, andis klienditeenindusjuht Karin mulle kasutada oma tossud. Veidi suured need küll olid, aga kõvasti kinniseotud paeltega sain trennis kenasti käidud. Kus veel võib kohata nii vastutulelikku personali?

 

Olin aastaid aktiivne klubiliige ning kui ühel hetkel tehti mulle ettepanek treenerite tiimiga liitumiseks, ei mõelnud ma kaua. Olen õnnelik, et saan töötada spordiklubis, mis innustas, motiveeris ja rõõmustas mind kliendina ning nüüd ka tööandjana

 

Liitu sinagi Impulsi perega ja ületame raskusi koos!“.

 

Jaanika Tammearu

 

 

*** Klõpsa sellel lingil, täida kontaktvorm ja tule klubiga tutvuma ***

 

 

Teeme koos head

 

Kui trennis on raske, toetab ning motiveerib sind treener, kes aitab keerukast kohast üle ja võimaldab sul liikuda uute väljakutsete poole.

 

Ka igapäevases elus tuleb meil ette raskeid hetki ja isegi ületamatult keerulisena tunduvaid aegu. Erinevalt trennist ei ole argielus meie kõrval alati seda „treenerit“, kes oskab enda kohaloleku, juhendamise ja sarnase läbielamise kaudu tuge pakkuda.

 

Viimane puudutab eriti peresid, kuhu on sündinud enneaegne laps. Just nemad vajavad nõustamist ja lähedust, võitmaks hirmud ja hoidmaks üleval lootust, et kõik läheb ikka hästi ja parem on alles ees.

 

Seepärast annetame iga 5 € liitumistasu Enneaegsed lapsed MTÜle, mis tegeleb enneaegsete laste, nende perede ja lähedaste toetamisega.

 

Siin on kaasamõtlemiseks üks õnneliku lõpuga lugu

 

Triinu tütar praegu

 

„Enneaegsus – ma polnud sellele teemale vist mitte kunagi varem mõelnud.

 

Kui aga 25. rasedusnädalal sündis meie 750 g kaaluv laps, tabas mind teadmatus, šokk ning hirm tuleviku ees. Rõõmu ma toona tunda ei suutnud...

 

Elasime intensiivravis päeva, vahel isegi tunni või minuti korraga: käis pidev võitlus elu eest.

 

Kusagilt jõudis minuni info MTÜ kohta ning ma võtsin nendega ühendust. Asutaja Kristel Kukk tuli mind ja abikaasat sünnitusmajja nõustama. Oli kergendav teada, et me pole üksi ning keegi on juba sellise raskusega silmitsi seisnud ja sellest kõigest ka välja tulnud.

 

Suhtlesin Kristeliga pea iga päev, vajadusel isegi päris hilistel õhtutundidel. Sain temalt palju teadmisi (meil oli küllaltki sarnane lugu), tuge ja lohutust. Ta oli alati olemas. Tänu sellele püsis minus, hoolimata meeletutest raskustest ja hirmudest, vankumatu lootus ja usk, et me tuleme välja võitjatena.

 

Nii ka läks: pisikene preili on nüüdseks täiesti terve ning tema areng on igati eakohane.

 

Ma tunnen, et suuresti tänu MTÜ tööle ning kogemusnõustamisele saime me teadmised, jõu ja energia ning suutsime uskuda ja loota, et kusagil tunneli lõpus on valgus“.

 

 

Triin, enneaegse lapse ema

 

*****

MTÜ Enneaegsed lapsed loodi 2013. aastal, sooviga toetada enneaegselt sündinud laste peresid.

 

Eesmärgi täitmiseks on koostatud harivaid infomaterjale ja läbiviidud kogumiskampaaniaid, millest saadud tuluga on toetatud haiglaid enneaegsetele lastele vajalike vahendite soetamisel.

 

Tallinna Lastehaiglas, Pelgulinna sünnitusmajas, Ida-Tallinna Keskhaiglas ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikus toetavad lapsevanemaid nende teekonnal ka sarnase kriisikogemusega spetsialistid ehk kogemusnõustajad.

 

enneaegsedlapsed.ee

 

 

*** Klõpsa sellel lingil, täida kontaktvorm ja tule klubiga tutvuma ***

 

 

 

Must Reede!

Must Reede!

MUST MÜÜK! Vaid 5 päeva saad liituda Impuls spordiklubiga aastaks -25% soodsamalt! Liitu online või klubis ajavahemikul 25.-30.11.2020.

Loe edasi

Teised postitused

Kinkekaart 20€

Kinkekaart 20€

Kinkekaart 20€

Kinkekaarti saab osta ja kasutada kuni 31.03.2020 pikendatud kasutusaeg treeningu alustamiseks kuni 31.05.2020    Kingi oma sõbrale või lähedasele hea tervis!  12 x järjestikust päeva treeningut Impuls Spordiklubis jõusaal / ujula / rühmatreeningud Kehtiv kuni 31.03.2020 Tartus ja Tallinnas Hind 20€ Kinkekaardi saad soetada Impuls Spordiklubi vastuvõtus Tartus ja Tallinnas

Loe edasi

Ujumiskursused lastele Tartus

Ujumiskursused lastele Tartus

Ujumiskursused lastele Tartus

MTÜ YESS (endise nimega TUK / Tartu Ujumisklubi) korraldab alates 24.augustil.2020.a 5 - 8 aastastele lastele ujumise algõpetuse kursused Impuls Spordiklubis Tartus. Kursuse läbimisel on võimalik liituda treeningrühmaga! Kursus toimub 10 lapse osalusesl, makismaalne treeningrühma suurus on 15 last.

Loe edasi