Treenerid - IMPULS Spordiklubi

Treenerid

E-N 06:30-21:00 | R 06:30-20:00 | L-P 09:00-19:00

Lastetuba on suletud

Sinu klubi

Susan Keedus

Susan Keedus

Personaaltreener, Rühmatreener

Susan on tegelenud spordiga aktiivselt juba lapseeast saati ning harrastanud enamusi populaarsemaid spordialasid, kust eelkõige võiks välja tuua korvpalli, mida ta mängis lausa 10 aastat. Peale keskkooli läks ta ülikooli Inglismaale, kus omandas ka spordialase bakalaureusekraadi. Ühe semestri oma teisest õppeaastast tudeeris ta ka Austraalias vahetusüliõpilasena.

 

Susan endast ja oma treeningutest:

“Mulle on liikumine ja tervislik eluviis alati väga südamelähedased teemad olnud, nendega tegelemine tagab minu jaoks nii füüsilise kui vaimse rahulolu. Personaaltreeneritöös tegelen ma pigem harrastajatega- inimestega, kes oma tavatöö kõrvalt soovivad saada paremasse vormi, võtta kaalust alla ning kasvatada mõõdukalt lihasmassi. Ka toitumisnõustamine ning jõusaali/treeningkava aitavad toetada sind eesmärkideni jõudmisel ning väsimuse seljatamisel! Tule trenni!:)”

Töökogemus:
Alates 2012

Haridus:
Tallinna Reaalkool, Gustav Adolfi Gümnaasium, University of Birmingham (UK), William Angliss (AUS), TTÜ

Sportlikud saavutused:
University of Birmingham – BA Sports Management - Spordijuhtimise bakalaureus / IPT rahvusvaheline personaaltreeneri litsents EQF tase 4 / TLÜ Rekreatsioonikorralduse lühikursus / Les Mills BODYPUMP® instruktor / FAF siseratta treeneri litsents / FAF füüsilise treeningu ja heaolu treeneri litsents / E-Fit jookustreeningute juhendaja tunnistus / SaunaYoga rahvusvaheliselt litsentseeritud treener / M.I. Massaažikooli tunnistus- ‘Klassikaline massaaž / EPTL lisakoolitused personaaltreeneritele / Läbinud erinevad täiendkoolitused: vesiaeroobika; synrgy; NTC; bosu; aeroobika; TRX; escape jt. / EPTL personaaltreenerite 5. kutsetaseme koolitus / Eesti Personaaltreenerite Liidu liige EOK Personaaltreeneri 4.kutsetase.  

Treeningud:
VORM

Kontakt:
susan@impuls.ee