Treenerid

E-N 6:30-23:00 | R 6:30-22:00 | L-P 9:00-22:00

1. juuni - 31. august 2019
E-N 6:30-22:00 | R 6:30-21:00 | L-P 9:00-21:00

Sinu klubi

Raina Kaus

Raina Kaus

Personaaltreener

Olen tegelenud kunagi päris paljude erinevate spordialadega, alustades karatest ja lõpetades võrkpalliga, kuhu ma ka kõige pikemalt pidama jäin. Arvan, et mitmekülgne liikumine on oluline nii lapse-, kui ka täiskasvanu eas. Nüüdseks olen aga aastaid treeninud jõusaalis, kuna tunnen, et see on koht, kus saan ennast nii füüsilliselt kui ka vaimselt tugevamaks muuta. Ilusate ilmadega meeldib veeta aega vabas looduses - sõita jalgrattaga, jalutada, joosta.

Jõusaalis keskendun peamiselt naiste treenimisele (mis ei välista täielikult mehi). Mulle on oluline, et iga klient saaks minu käest vajalikud teadmised ning eelkõige pean silmas head (turvalist) tehnikat harjutuste sooritamisel. Läbi iga treeningu püüame kliendiga jõuda sammuke lähemale tema eesmärkide poole. Treening peaks olema süsteemne, väljakutsuv ja põnev. Püüan alati hoida kliendi motivatsiooni ja tuju üleval, sest head emotsioonid nii treeningu ajal kui lõpus on äärmiselt vajalikud. 
Igapäevane füüsiline aktiivsus ja normaalne toitumine peaks olema meie kõigi elustiil - ainult nii saame olla terved ja rahulolevad endaga. Kirjuta mulle julgelt, kui soovid enda elustiilis midagi muuta - treeneriga koos on alati kergem ja eesmärgid käega katsutavamad.

Kvalifikatsioonid:

  • FAF personaaltreeneri koolitus
  • EOK III tase

Treeningud:
VORM

Kontakt:
+372 651 2400
+372 552 9592
raina@impuls.ee

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!