Treenerid

E-N 06:30-23:00 | R 06:30-22:00 | L-P 09:00-22:00

 

Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on kõik spordiklubid Eestis alates 15. märtsist ajutiselt suletud. 

Sinu klubi

Meeme Männiste

Meeme Männiste

Rühmatreener

Olin mägijalgrattasõidus “elukutseline” harrastaja, võistlesin palju nii kodu kui ka välismaal. Mu talvisesse ettevalmistusse kuulusid ka spinningu treeningud, milledesse armusin ja otsustasin ka ise selle kaasakiskuva ala treeneriks õppida. Praguseks olen treeninguid juhendanud juba palju aastaid ning olen ka siserattasõidu ehk spinningu treenerite koolitaja Eestis. Lisaks siserattasõidu treeningutele juhendan ka Pilatese treeninguid. 

Treeneritööd teen turunduse ja reklaamialase põhitöö kõrvalt.

Töökogemus:
Alates 2006

Haridus:
Haridus on omandatud Abja Keskkoolis ja Tallinna Ülikoolis.  Läbinud hulgaliselt treenerite  kursusi ja täiendkoolitusi, nendest olulisimad on: 2006 FAF Fitnessi baaskoolitus 2006 FAF Indoor Cycling 2007 - 2009 Treenerite baaskoolituse tasemed I - III Tallinna Ülikool 2012 Flexus Pilates matitreeneri kursus 2012 ICG Indoor Cycling/My Ride  2014 ICG Indoor Cycling Master Trainer, Wattrate Power, Peterborough, Inglismaa 2016 ICG Indoor Cycling Master Trainer, Wattrate Power, jätkukoolitus, Köln, Saksamaa

Sportlikud saavutused:
Olen saavutanud hulgaliselt poodiumikohti erinevatel mägijalgrattavõistlustel Eestis ja Soomes. Suurimaks saavutuseks pean aga mägijalgrattatuuri “Bike Transalp Challenge" edukat läbimist. Sporditeed alustasin motokrossi sõitjana ja selle alaga tegelen vabal ajal ka praegu.

Treeningud:
Spin L1

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!