Treenerid - IMPULS Spordiklubi

Treenerid

E-N 06:30-21:00 | R 06:30-20:00 | L-P 09:00-19:00

Lastetuba on suletud

Sinu klubi

Maris Lillep

Maris Lillep

Rühmatreener

Maris on tegelenud spordiga aktiivselt juba lapseeast saati, mil põhirõhk oli kergejõustikul. Peale laste saamist keskendus Maris keskmaajooksule ning alates 2015.aastast tegeleb aktiivselt jalgrattaspordiga. Ette on näidata kõrged kohad Tartu Rattamaratonil ning erinevates rattamaratonide sarjades. 

 

Maris endast ja oma treeningutest:

Ma olen täielik spordihull. Hommikul rühmatrennid ja õhtul jalgrattatreeningud. Armastan liikumist ja seda juba hommikul vara. Kuna olen 100% hommiku inimene, siis eelistan varahommikusi treeninguid õhtustele. Muidugi on raske ennast kell 05.30 soojast voodist välja ajada ja trenni vedada, aga see tunne on ainult korraks. Parim emotsioon on see, kui hommikul kell 7.00 on treeningsaal rahvast täis ja kõigil on trenni lõpuks naeratus näol.

Ma armastan oma kliente ja seda mida neile pakkuda saan-paremat päeva algust on keeruline kuskilt mujalt hankida kui minu juurest!

Ootan enda trennidesse kõiki inimesi, kes soovivad oma tervise eest hoolt kanda. Koos tõmbame hommikud käima ja muudame päeva palju ägadamaks!

Treeningud:
BODYPUMP® , Spin & Easy Spin