Treenerid

E-N 6:30-23:00 | R 6:30-22:00 | L-P 9:00-22:00

1. juuni - 31. august 2019
E-N 6:30-22:00 | R 6:30-21:00 | L-P 9:00-21:00

Sinu klubi

Mariann Kilg

Mariann Kilg

Fitness-juht, Personaaltreener, Rühmatreener

Arctic Sport Club’is oli ta umbes pool aastat klubiliige ja seejärel suunas spordiklubi ta Belgiasse Zumba Basic koolitusele. Tagasi tulles ootas teda ees selle uudse treeningu esmaesitlus Eestis – muidugi Arctic Sport Club’is. Seega alates 2009. aasta oktoobrist on Mariann olnud Arctic Spordiklubi treeneriridades. Selle aja jooksul on ta läbinud väga mitmeid treeneritele suunatud koolitusi ja ideepäevi. Mõningad neist: EEVL aeroobika treeneri litsentsi 3. tase, Glucker Kolleg’i ja FAF personaaltreenerite koolitused, Zumba Basic ja AquaZumba instruktori koolitused, jooksutreeningute juhendajate koolitus, joogaga seonduvad ja toitumisalased koolitused/ideepäevad ning palju muud. Samuti on teda näha olnud presenteri rollis mitmetel üritustel nii Eestis (erinevatel E-fit ideepäevadel, Nike Training Day) kui ka välismaal.

Töökogemus:
Alates 2009

Haridus:
Keskhariduse omandas ta Pirita Majandusgümnaasiumis ning sealt liikus edasi Tallinna Ülikooli kehakultuuri erialale.

Sportlikud saavutused:
Mariann on tantsinud „Palestra“ sporttantsuklubis Reet Kreigeri juhendamisel alates 4.ndast eluaastast ning tantsib seal tänaseni.

Treeningud:
Zumba, CoreFit, BodyToning

Kontakt:
+372 566 60615
mariann.kilg@impuls.ee

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!