Treenerid - IMPULS Spordiklubi

Treenerid

E-N 06:30-23:00 | R 06:30-22:00 | L-P 09:00-22:00

Rühmatreeningud siseruumides peatatud alates 22.02 kuni piirangute muutumiseni. 

Sinu klubi

Margus Parts

Margus Parts

Personaaltreener, Rühmatreener

Margus on töötanud Arctic Spordiklubis personaaltreenerina alates 2011. aastast. Erialalt on Margus füsioterapeut. Lisaks Arctic Sport Clubile töötab ta JK Tartu Tammeka esindusemeeskonnas, Fysiocentrumis füsioterapeudina ning projektipõhiselt veel erinevate pallimängukoondiste juures (Eesti Käsipallikoondis, U16 Jalgpallikoondis).

 

Füsioterapeudina on tal mitmekülgsed oskused manuaalses teraapias (spordimassaaž, teipimine jm.), kuid veelgi olulisemaks peab treeningteraapiat.

 

Personaaltreenerina keskendub ta peamiselt jõu- ja vastupidavustreeningu integreerimisele põhispordiala (pallimängud, vastupidavusalad jm. spordialad) juurde. Meeldib tegeleda inimestega, kellele kireks mitmekülgne treenimine ja kes soovivad, et treening oleks kasulik nende kehalise võimekuse tõstmiseks ning tervisliku seisundi parandamiseks.

 

Margusele meeldib ka endale sportlikult mitmekülgne olla. Lisaks jõusaalitreeningutele tegeleb ta veel vastuspidavusaladega (jooksmine, rattasport, suusatamine) ja erinevate pallimängudega (sulgpall, korvpall, käsipall jt.).

Töökogemus:
Alates 2011

Treeningud:
Ringtreening funktsionaalses alas, Seeniorite Jõutreening

Kontakt:
+372 565 69663
margus.parts@impuls.ee