Treenerid

E-N 06:30-23:00 | R 06:30-22:00 | L-P 09:00-22:00

OLEME AVATUD, ajutiselt piirang -> rühmatreeningute grupi maksimaalne suurus on (koos treeneriga) 10 inimest.

 

 

Sinu klubi

Margit Lipstuhl

Margit Lipstuhl

Rühmatreener

Impulsiga olen seotud juba alguse päevist ja ennemgi veel. Heameel oli jagada nõuandeid vajalikeks basseini tingimusteks ja ideaalseks vesiaeroobika treeninguks. 

Vesiaeroobika treenigutega sai alustatud juba enne milleeniumit, olles läbinud rohkelt rahvusvahelisi koolitusi ning alates 2003.a. ka rahvusvaheliselt tunnustatud suurima organisatsiooni AEA ( Aquatic Exercise Association) koolitaja.

Olen tunde juhendanud presenterina suurimatel koolitustel USAs, Itaalias, Saksamaal, Venemaal, Soomes. Oma asja ajan ka Eesti Vesiaeroobika Liidus, mis korraldab treenerite koolitusi ning vesiaeroobika üritusi harrastajatele Eestis, EEVL IV treeneri tase. 

Töökogemus:
Alates 1999

Haridus:
Tallinna Ülikool kehakultuuri teaduskond

Treeningud:
AquaFit, AquaHIIT, Süvavee jooks, AquaAerobics, AquaDance, BungyPump

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!