Treenerid

E-N 6:30-23:00 | R 6:30-22:00 | L-P 9:00-22:00

1. juuni - 31. august 2019
E-N 6:30-22:00 | R 6:30-21:00 | L-P 9:00-21:00

Sinu klubi

Lenne Allandi-Väli

Lenne Allandi-Väli

Rühmatreener

Suurem spordihuvi tekkis u. 12 aastaselt, kui hakkasin käima suusatrennis, hiljem lisandus show-tants. Harrastan erinevaid vee- ja talialasid (murdmaa ja mäesuusatamine, surfamine, ujumine)

Olen tegutsenud treenerina alates 2001 a. , Arctic-Spordis alates 2012 a. Oman EOK vesiaeroobikatreeneri EKR V taset, rahvusvahelist vesiaeroobikatreeneri litsentsi, tantsujooga treeneri litsentsi, Les Mills BodyBalance ja Body-Tone litsentsi.

Olen läbinud erinevaid vesiaeroobika, jooga koolitusi ja workshoppe  nii Eestis kui välismaal.

Alustasin vesiaeroobika treenerina ja töötasin pikalt ainult veetrenne juhendades.

Vesiaeroobika avastasin enda jaoks Soomes Rovaniemis vahetusõpilane olles. Sealt edasi õppisin BB treeneriks ja tekkis huvi jooga vastu. Praegu õpin joogateraapiat.

Töökogemus:
Alates 2001

Haridus:
Lõpetanud Tallinna Meditsiinikool Tegevusteraapia eriala 2004 a. ja Tallinna Pedagoogika ülikool Rekreatsiooni korraldus 2000 a.

Sportlikud saavutused:
Suusamaratonid,-võistlused, show-tants esinemised

Treeningud:
AquaMix, Tantsujooga, AquaTone

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!