Treenerid - IMPULS Spordiklubi

Treenerid

E-N 06:30-21:00 | R 06:30-20:00 | L-P 09:00-19:00

Lastetuba on suletud

Sinu klubi

Laura Herne

Laura Herne

Rühmatreener

Impuls spordiklubi (endise nimega Arctic Sports Club) treenerina töötan alates aastast 2015. BodyCombatiga olen tegelenud kokku umbes 10 aastat. Pean end selle trenni üheks suurimaks fänniks :) ja mul on äärmiselt hea meel, et olen suutnud BodyCombati vaimustust edasi anda ja tekitada paljudes trennisõprades sama tunde. BodyCombat annab uskumatult ägeda ja kõikvõimsa tunde, peale trenni on alati tunne, et võiks mägesid liigutada :)

 

Esmalt (2015. a) omandasin BodyCombat Instructor taseme ning aastal 2018. käisin Rootsis järgmise taseme koolitusel, seal omandasin BodyCombat ELITE Instructor taseme. 2018. osalesin BodyCombatiga ka Les Mills Superstar võistlusel Soomes.

 

2018. algul käisin Soomes Les Mills CXWORXI koolitusel ning omandasin CXWORX Instructori paberid. Sama aasta kevadel alustasin CXWORX nimelise treeningu andmist ka Impuls spordiklubis.

 

Põhikohaga töötan munitsipaallasteaias õpetajana. Olen töötanud ka rahvusvahelises eralasteaias õpetajana ning Itaalias Aupairina.

Töökogemus:
Alates 2015

Haridus:
Keskhariduse omandasin Pärnu Raeküla Gümnaasiumis Bakalaureus Tallinna Pedagoogilises Seminaris (alushariduse pedagoogika erialal) Magistrikraad omandamisel Tallinna Ülikoolis (sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse eriala)  

Sportlikud saavutused:
BodyCombat ELITE Instructor, CXWORX Instructor, Reebok Fitness Festivalil taustatreenerina laval, Erinevatel jooksuüritustel osalemine, poolmaratoni läbimine Tallinna maratonil, BodyCombati trenni admine Tais koos Tai treeneritega

Treeningud:
BODYCOMBAT®