Treenerid

E-N 06:30-23:00 | R 06:30-22:00 | L-P 09:00-22:00

OLEME AVATUD, ajutiselt piirang (kuni 01.06) -> rühmatreeningute grupi maksimaalne suurus on (koos treeneriga) 10 inimest.

Treening toimub min 3 inimese osalemisel.

 

 

Sinu klubi

Laura Herne

Laura Herne

Rühmatreener

Arcticus treenerina töötan alates aastast 2015. BodyCombatiga olen tegelenud kokku umbes 10 aastat. Pean end selle trenni üheks suurimaks fänniks :) ja mul on äärmiselt hea meel, et olen suutnud BodyCombati vaimustust edasi anda ja tekitada paljudes trennisõprades sama tunde. BodyCombat annab uskumatult ägeda ja kõikvõimsa tunde, peale trenni on alati tunne, et võiks mägesid liigutada :)

 

Esmalt (2015. a) omandasin BodyCombat Instructor taseme ning aastal 2018. käisin Rootsis järgmise taseme koolitusel, seal omandasin BodyCombat ELITE Instructor taseme. 2018. osalesin BodyCombatiga ka Les Mills Superstar võistlusel Soomes.

 

2018. algul käisin Soomes Les Mills CXWORXI koolitusel ning omandasin CXWORX Instructori paberid. Sama aasta kevadel alustasin CXWORX nimelise treeningu andmist ka Arctic spordiklubis.

 

Põhikohaga töötan munitsipaallasteaias õpetajana. Olen töötanud ka rahvusvahelises eralasteaias õpetajana ning Itaalias Aupairina.

Töökogemus:
Alates 2015

Haridus:
Keskhariduse omandasin Pärnu Raeküla Gümnaasiumis Bakalaureus Tallinna Pedagoogilises Seminaris (alushariduse pedagoogika erialal) Magistrikraad omandamisel Tallinna Ülikoolis (sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse eriala)  

Sportlikud saavutused:
BodyCombat ELITE Instructor, CXWORX Instructor, Reebok Fitness Festivalil taustatreenerina laval, Erinevatel jooksuüritustel osalemine, poolmaratoni läbimine Tallinna maratonil, BodyCombati trenni admine Tais koos Tai treeneritega

Treeningud:
BODYCOMBAT®, CXWORX™

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!