Treenerid - IMPULS Spordiklubi

Treenerid

E-N 06:30-21:00 | R 06:30-20:00 | L-P 09:00-19:00

Lastetuba on suletud

Sinu klubi

Krista Majak

Krista Majak

Personaaltreener, Rühmatreener

Krista alustas oma treeneritööd juba koolis, kus juhendas mitut tantsugruppi, andis tantsutreeninguid ning juhendas kooli liikumispidudel erinevaid kavasid. Edasi liikus Krista aeroobika juurde (aastal 2007).  Eelnevalt oli Krista Tartu tööl kõigis teistes spordiklubides peale Arcticu . Aastatel 2000-2016 on Krista olnud tantsutüdruk Tartu Võrkpalli koondisele ning vahepeal ka korvpalli tantsutüdrukuna. Samuti juhendab Krista tantsukoolis tantsutunde ning käib Viljandi Kultuurikolledžis tantsutudengitele anatoomiat ja painduvuse teooriat õpetamas. Lisaks Arcticule töötab Krista ka väikese koormusega Tartu Linna Polikliinikus füsioterapeudina. Hobideks on Kristal fotograafia,lugemine ja postitants. Hetkel on Krista rohkem pere lainel ja kasvatab kodus oma pisikest tütart.

Töökogemus:
Alates 2004

Haridus:
Gümnaasiumina lõpetas Krista Tartu Mart Reiniku Gümnaasiumi, kust edasi läks Tartu Ülikooli bioloogiat õppima. Bioloogia õpingute ajal valis ta endale ka psühholoogia kõrvalerialaks ja nii need ka kõik lõpetatud said. Peale seda astus Krista Tartu Tervishoiu Kõrgkooli, kus ta lõpetas füsioteraapia eriala, kuna see tundus treeneritööga kõige enam haakuvat. Krista omab treenerilitsentse EEVL aeroobika ja EVA vesiaeroobika valdkonnas. Personaaltreenerina on välismaisetest koolkondadest Glucker-Kollegi diplomid. Kõikide nende aastate jooksul on Krista käinud enamusel Eestis toimunud erialastel täiendkoolitustel (aeroobika, vesiaeroobika, sport üldiselt ning füsioteraapia) ning käinud ka erinevatel välismaa koolitustel. Tantsu vallas on Krista kaasa teinud kõikvõimalikke workshope alates erinevatest kätelseisu ja akrobaatika töötubadest, lõpetades twerkimise ja house´iga.

Sportlikud saavutused:
2010    III koht Fitess Model Estonia 2010    Aeroobikakuninganna, V koht, Buduaari lemmik/eriauhind 2011    II koht Lõuna Eesti Kauneim Neiu 2011    II koht Aeroobikakuningannal, Alpro lemmik/eriauhind 2012    II koht Naiste Bikini Fitnessis, LEIV Lahtised Karikavõistlused, algajad 2012    II koht , Parim Telemodell, Antonio Banderas Fragrance lemmik; Evian Sumemer Model 2012    Fotomodell Bonsunale 2013    II koht Naiste Bikini Fitnessis, LEV Lahtised Karikavõistlused, edasijõudnud

Treeningud:
AquaExpress, Aqua Circuit, BodyExpress

Kontakt:
+372 562 19481
krista.majak@impuls.ee