Treenerid

E-N 6:30-23:00 | R 6:30-22:00 | L-P 9:00-22:00

1. juuni - 31. august 2019
E-N 6:30-22:00 | R 6:30-21:00 | L-P 9:00-21:00

Sinu klubi

Kadri Carrico

Kadri Carrico

Rühmatreener

EOK 6 vanemtreeneri tase. LesMills Bodybalance Advanced Instructor. Arcticspordis töötab üle 10a. Vahepeal 3a töötanud treenerina Prantsusmaal, Tours’i lähedal. Aeroobika ning step-aeroobika koolitaja. Kadrit on kutsutud treenerina juhendama kaheksasse erinevasse riiki Fitness Conventionitele Venemaast Argentiinani.

Töökogemus:
Alates 2005

Haridus:
Tallinna Tehnikaülikool, elektroonikainsener ja Université Paris 5 René Descartes, biomeditsiinitehnika insener. 

Sportlikud saavutused:
Valitud parimaks uustulijaks ülemaailmsetel treenerite konkurssil “Newcomer”, St. Tropez, aastal 2011 ja neljas koht Pariisis, “Meilleur Espoir”, aastal 2012. 

Treeningud:
BODYBALANCE®, BARRE™

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!