Treenerid

E-N 6:30-23:00 | R 6:30-22:00 | L-P 9:00-22:00

1. juuni - 31. august 2019
E-N 6:30-22:00 | R 6:30-21:00 | L-P 9:00-21:00

Sinu klubi

Kaari Annama

Kaari Annama

Rühmatreener

Olen liikumist armastanud kogu elu. Lapsena harrastasin erinevaid spordialasid-võistlustants, kergejõustik, korvpall, showtants. Treeneritöö kasvas välja liikumisega seotud hobidest, nii on mul õnnestunud hobi ja töö ühendada.

Vesiaeroobika treeninguid juhendan alates aastast 2006, Rühitreeninguid alates 2015.a ning Pilatese tundidega alustasin  2016.a. Olen läbinud Vesiaeroobika treeneri tasemekoolituse ning aastate jooksul end pidevalt täiendanud erinevatel täiendkoolitustel. Oman Pilatese õpetaja tunnistust(treening nii matil kui seadmetel).

Töökogemus:
Alates 2015

Haridus:
Hariduselt olen füsioterapeut, olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia magistratuuri. Arcticus teen füsioterapeutilist massaaži ning juhendan erinevaid vesiaeroobika tunde, rühitreeningut ja Pilatest. 

Treeningud:
AquaTone, AquaAerobics, AquaMix, Pilates, Rühitreening

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!