Treenerid

E-N 06:30-23:00 | R 06:30-22:00 | L-P 09:00-22:00

 

Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on kõik spordiklubid Eestis alates 15. märtsist ajutiselt suletud. 

Sinu klubi

Jelena Valge

Jelena Valge

Personaaltreener

Jelena on Tallinna Arctic spordiklubi staažikaim personaaltreener, kes on meie majas töötanud juba 2006. aastast. Talle meeldib, kui inimesed on motiveeritud ja järjepidavad ning valmis enesearengu nimel pingutama.

Tema poole võivad julgelt pöörduda inimesed, kellel on selja- või liigeseprobleemid. Jelena õpetab, kuidas teha turvaliselt treeningut vigastuse korral ja viib läbi taastusravi toestavaid treeninguid.

 

Töökogemus:
Alates 2006

Haridus:
Ta on lõpetanud koreograafia eriala Pihkvas ning ärikorralduse eriala Euro Akadeemias.

Treeningud:
VORM - Kerelihased, VORM - Jala-ja tuharalihased

Kontakt:
+372 512 3963
jelena.valge@impuls.ee

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!