Treenerid

E-N 06:30-23:00 | R 06:30-22:00 | L-P 09:00-22:00

 

Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on kõik spordiklubid Eestis alates 15. märtsist ajutiselt suletud. 

Sinu klubi

Janika Aavamägi

Janika Aavamägi

Personaaltreener

Alustasin jõutreeninguga aastal 2007 ning võistluskogemust oman aastast 2009 ja treenerina töötan aastast 2015.

 

Olen TEAM Blue Diamond peatreener ja olen omandanud EKR 5. taseme jõusaali-, kulturismi- ja fitnesstreeneri litsentsi, hetkel tegevtreener Arctic Sport Club Tallinna spordiklubis ning olen võistelnud nii body- kui ka bikiinifitnessi võistlustel, kokku olnud laval ligi 20 korral. Võistlusaegadest senini parim tulemus on 2010. aastal võidetud Euroopa meistrivõistluste pronks juunioride body-fitnessis ning Eesti karikavõit ja Läti meistrivõistluste tiitel 2016. aasta kevadel.

 

Oman palju kogemusi nii sportlasena, treenerina kui ka uuestialustajana. Olen olnud alakaalus, normkaalus ja enda jaoks ka ülekaalus, elanud läbi raskeid ületreeningu perioode, palju õnnestumisi aga samas ka toitumishäireid. Kuid olen nüüdseks jõudnud seisundisse, kus treening, toitumine ja eraelu on omavahel tasakaalus, ning omandanud nende aastate käigus palju kogemusi võistlejana, treenerina ja õpilasena. Olen läbinisti sportlase hingega, olen arvustav, olen toetav, olen utsitav, rõõmustan koos sinuga ja samas olen kriitiline. Olen personaaltreener Janika Aavamägi.

Töökogemus:
Alates 2015

Kontakt:
+372 537 34267
janika@impuls.ee

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!