Treenerid

E-N 6:30-23:00 | R 6:30-22:00 | L-P 9:00-22:00

1. juuni - 31. august 2019
E-N 6:30-22:00 | R 6:30-21:00 | L-P 9:00-21:00

Sinu klubi

Ants Varblane

Ants Varblane

Personaaltreener, Rühmatreener

Olles ise kirglik jõusaalis treenija, sobitun hästi kõrgelt motiveeritud klientidega. Mulle meeldib asjadega sügavuti minna, lugeda, loenguid kuulata, iseenda peal katsetada. Panen suurt rõhku harjutuste tehnikale, kuidas liigutada suuri raskuseid võimalikult ohutult ja väikeseid raskuseid maksimaalse lihastunnetusega.

Töökogemus:
Alates 2006

Haridus:
Hugo Treffneri Gümnaasium, reaalsuund. Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskond, kehaline kasvatus ja sport, bakalaureus.

Sportlikud saavutused:
6x Eesti meister jalgrattaspordis, noorte ja juunioride klassis. 1x Eesti karikavõitja Athletic Fitnessis, 2014 a. 1x Eesti karikavõitja klassikalises kulturismis +180cm, 2015 a.

Treeningud:
Ringtreening funktsionaalses alas, FOAM Strech

Kontakt:
+372 581 02004
ants.varblane@impuls.ee

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!