Treenerid

E-N 6:30-23:00 | R 6:30-22:00 | L-P 9:00-22:00

1. juuni - 31. august 2019
E-N 6:30-22:00 | R 6:30-21:00 | L-P 9:00-21:00

Sinu klubi

Aina Kikas

Aina Kikas

Rühmatreener

Olen rõõmsameelne, tolerantne ja energiline inimene. Usun, et iga inimene on ise oma õnne sepp ja on võimeline ise oma elu endale meelepäraseks muutma. Mul jätkub alati piisavalt tegevust – olgu siis tööl, kodus või hobidega tegeldes. Mul on 3 last ja 2 lapselast. Lisaks trennidele meeldib kalapüük, aiandus ja kokkamine.

Töökogemus:
Alates 1998

Haridus:
Olen 2005.a. lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna bakalaureusekraadiga liikumis- ja sporditeaduste erialal. Lisaks olen aastate jooksul läbinud väga suure hulga erinevaid täiendkoolitusi. Hetkel on lõpusirgel 200-tunnine rahvusvahelise Yin ja Yang joogatreeneri YogaAlliance litsentsikoolituse läbimine.

Sportlikud saavutused:
Võistlusspordiga ei ole peale kooli lõpetamist märkimisväärselt tegelenud.

Treeningud:
YogafunC, KõhtSelgTuhar, YinYoga, BodyFit

Vähem kaalu, kergem elu!

Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga. Treeningud toimuvad Tallinna Impuls Spordiklubis 3-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi ja konsultandi Maiu Herzmanni poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeninguteks on rühmatreeningud vees, iseseisev töö jõusaalis, valikul osalemine saali rühmatreeningutes, individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus. Suvisel perioodil on kavas õuetreeningud ja matkad. Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad tulemuse. Eesmärgile suunatud treenimine treeneri pideva jälgimise all. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega.

Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded.
Tule ja võta KAALUST ALLA koos meiega!