Impuls spordiakadeemia

spordiakadeemia

Sinu klubi

Impuls Spordiakadeemia on suunatud inimestele, kes tahaksid oma ellu tuua rohkem aktiivsust, aga pole veel leidnud endale kõige õigemat treeningut. 4 nädala jooksul aitab meie treener Mariann (loe tema kohta lähemalt siit) ja Krista (loe lähemalt siit) tutvuda 8 erineva võimalusega meie majas. Spordiakadeemias osalemine on klubiliikmetele tasuta aga kohti jagub vaid esimesele 8le, seega huvi korral registeeri ennast kohe: mariann@impuls.ee andes märku kas soov on osaleda Tallinnas või Tartus. Tartus on grupi juhiks Krista Majak, kellega toimub kohtumine E ja R, Tallinnas Mariann E ja K.

Grupile tutvustab meie treener lähemalt jõusaali ja erinevaid rühmatreeninguid.

 

Esimesel nädalal:

 

Esimene kohtumine:

Tutvumine oma grupi juhiga ning räägime lähemalt klientide eesmärkidest. Tutvumine klubi poolt pakutavate võimalustega ning laialdase treeningplaaniga. Palume kaasa võtta spordiriided - kui ajaliselt võimalik, siis toimub esimene ühis rühitreening.

 

Teine kohtumine:

Teeme tutvust kehale ja meelele mõeldud treeninguga ja paneme peamise rõhu hingamisele, venitusele ning meditatsioonile.

 

Teisel nädalal:

 

Kolmas kohtumine:

Teise kohtumise eesmärgiks on tutvuda lähemalt kogu klubiga. Teeme tutvust kardiotreeninguga (climb mill, jalgratas, sõudeergomeeter, jooksulint, ellipsmasin). Aeroobne treening tehakse madala intenviivsusega.

 

Neljas kohtumine:

Proovime basseinis toimuvat rühmatreeningut.

 

Kolmandal nädalal:

 

Viiendal kohtumisel:

Teeme koos esimese rühmatreeningu „VORM“ jõusaalis. Treening on keskmise intensiivsusega ning erilist rõhku paneme harjutuste tehnikale.

 

Kuues kohtumine:

Proovime jõudu ja vastupidavust arendavat rühmatreeningut.

 

Neljandal nädalal:

 

Seitsmes kohtumine:

Räägime rühmatreeningute saalis tervislikest eluviisidest, nende sisse juurutamisest, harjumuste muutmisest ning lühidalt ka toidulauast ning toidulisanditest loengu/arutelu vormis.

 

Kaheksas kohtumine:

Teeme tutvust tantsulise treeninguga.

 

Peale 8 treeningut on meie treenerid tutvustanud teile meie maja erinevaid võimalusi ning loodame, et olete leidnud endale meelepärase treeningu.

Alustage väikeste muudatustega ning juba üsna kiiresti märkate suuri muutusi.