IMPULS blogi

XL TREENINGRÜHM TALLINNAS & TARTUS

Uudised |  16. jaanuar 2020

XL TREENINGRÜHM TALLINNAS & TARTUS

Kutsume Sind, kes Sa tahad vabaneda LIIGSEST KEHAKAALUST, liituma XL- treeningrühmaga. Juba 11 aastat on Impuls Spordiklubis Tallinnas toimunud treeningud spetsiaalselt ülekaalulistele suunatud treeningrühmas! Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga.

Treeningud toimuvad Tallinna ja Tartu Impuls Spordiklubis 2-6 korda nädalas vastavalt erialast koolitust omava XL- rühmajuhi poolt Sulle koostatud individuaalsele treeningprogrammile. Treeningud on suunatud põhiliselt vees treenimisele. Rühm sobib ideaalselt ka neile, kel puudub eelnev treenimiskogemus ja kes vajavad pidevat personaalset tuge treeneri poolt alustamaks sihipärase treenimisega. Lisaks toimub regulaarselt toitumisalane nõustamine, menüü jälgimine, toitumissoovitused ja individuaalsed nõuanded. Olenevalt treeningust, keskendutakse kogu keha lihastoonuse parandamisele ning heaolule.

 

Kaalujälgimine koos õigete treeningutega tagavad soovitud tulemuse ja kaalu langemise!

 

XL- treeningrühma kavas on

  • rühmatreeningud vees Aqua XL (2 x nädalas)
  • iseseisev töö jõusaalis kava alusel
  • treeneri suunamisel osalemine valitud rühmatreeningutes
  • individuaalsed harjutused treenimaks iseseisvalt kodus
  • suvisel perioodil õuetreeningud ja matkad
  • 1x kuus mõõdame, kaalume, hindame treeningtulemust, vajadusel muudame kava
  • personaaltreeneri konsultatsioon
  • lisaks basseini, sauna, jõusaali ja lastehoiu teenus

 

Treeningu kestvus 60min

XL treeningpaketi hind: 

  • püsikliendilepinguga kuus/85€
  • kliendilepinguga kuus/95€

 

Liitumiseks täida ankeet: https://forms.gle/HEFB4rkuYMUTXvSU9

 

Küsi programmiga liitumise kohta täpsemalt juhendaja Maiu Herzmannilt e-posti aadressil maiu.herzmann@impuls.ee või telefonitsi +372 564 61462.

 

Tule ja võta kaalust alla koos meiega!

Impuls esitleb: jõusaali seeriavõistlus / 1. etapp

Impuls esitleb: jõusaali seeriavõistlus / 1. etapp

Impuls Tallinn esitleb: JÕUSAALI SEERIAVÕISTLUS / 1. ETAPP  Esitame Sulle esimese väljakutse - 9. oktoobril 2018 näita ette oma väljaasted hantlitega ning oskused sõudeergomeetril.    Auhinnad on esimesel etapil pannud välja Boost Yourself ja peaauhinnaks TERVE AASTA TASUTA treeninguid Impuls Tallinn spordiklubis!  Osalejatel palume registreeruda Impuls Tallinn spordiklubi vastuvõtus ja osaleda võivad ka mitteklubiliikmed. Jõusaali seeriavõistlustel hindame võistlejaid aja või maksimum korduste arvu põhjal. Peaauhinnale kandideerivad osalejad, kes on osalenud vähemalt neljal etapil.  Tule ja pane end proovile!

Loe edasi

Teised postitused

Klubiliikmele TREENI 1€ PÄEVAS

Klubiliikmele TREENI 1€ PÄEVAS

Klubiliikmele TREENI 1€ PÄEVAS

Kampaania klubiliikmetele! Kutsudes sõbra liituma Impuls spordiklubiga on mõlemal võimalus kasutada kampaaniapakkumist ja treenida suvekuudel 1€ eest päevas, kõigil klubi lahtiolekuaegadel. Sõprade arv ei ole piiratud!  

Loe edasi

UUS UJUMISKURSUS LASTELE TARTUS 06.01.-25.03.2020!

UUS UJUMISKURSUS LASTELE TARTUS 06.01.-25.03.2020!

UUS UJUMISKURSUS LASTELE TARTUS 06.01.-25.03.2020!

Tartu Ujumisklubi korraldab alates 6.jaanuarist 5-9 aastastele lastele ujumise algõpetuse kursused Impuls Spordiklubis Tartus. Kursused toimuvad 2 x nädalas ja kestavad kokku 24 tundi (3 kuud). Kursuse läbimisel on võimalik liituda treeningrühmaga!

Loe edasi