IMPULS blogi

Tartu treeningplaani uudised sügisest!

Uudised |  09. september 2020

Tartu treeningplaani uudised sügisest!

Klubispordi hooaeg on hoo sisse saanud ja huvitav ning mitmekülgne treeningplaan koos võimalusterohke jõusaaliga ootavad Sind! Meie klubi professionaalsed ja rõõmsameelsed treenerid julgustavad sel hooajal proovima erinevaid treeninguid ja avastama uusi lemmikuid. Miks mitte sel hooajal seada eesmärgiks õppida midagi uut ja võtta näiteks eesmärgiks mitmekesistada oma treeningplaani.

  • Tartu Impuls spordiklubi hooaja avapauk toimub laupäeval 26.septembril kui saab tantsida nii saalis kui basseinis ning panna end proovile ja tutvuda mitmesuguste võimalustega 90 minutilises erinevaid stiile sisaldavas trennis 3 X 30 minutit.
  • Septembris käivituvad meil  kauaoodatud uued Les Mills BODYPUMP® ja BODYBALANCE® kavad.
  • Algaval hooajal oleme mitmekesistanud varahommikuste tundide valikut ( erinevad FIT –tunnid, Aqua Express ning Fat Burning Spin alates 23.09 ). Samuti jäävad hommikupoolsesse aega kaks uut joogatundi (Vinyasa Flow alates 14.09 ja Yoga alates 02.10). Klubiliikmete lemmikuteks saanud ja jäänud Rühitreening, Pilates, Terapeutiline Võimlemine ning erinevad basseinitunnid on külastajate ootel oma endises headuses.
  • Kasuta võimalust ja treeni lõunapausil, selleks oleme täiendanud tööpäevadel treeningplaani, pakkudes viiel päeval nädalas mõnusat koormust kl 12 ajal algavates treeningutes: Body Toning, Kõht Selg Tuhar, Body Pump ja kaks uut treeningut Beach Body alates 01.10 ning Dance Fit alates 02.10!
  • Klubi õhtupoolsed külastajad leiavad valikust uusi väljakutseid ja ikka loomulikult ootavad Sind asendamatud must-have trennid:

Body Express alates 25.09

Body Toning alates 27.09

Tantsuline Võimlemine juba toimub

-  Dance Mix alates 30.09

-  Easy Spin alates 29.09

-  Sunday Spin alates 04.10

-  Lihashooldus alates 27.09

-  Yin Yoga alates 05.10

 

Mõnusaid treeninguid ja reipa kohtumiseni, Sinu Impuls

 

Vaata lisaks!

  • TASUTA! Tule klubiga tutvuma Tartus või Tallinnas siin
  • Liitu Impuls spordiklubiga, hind alates 20,5 €/kuu siin 
  • Klubiliikme pakkumine siin

 

Impuls esitleb: jõusaali seeriavõistlus / 1. etapp

Impuls esitleb: jõusaali seeriavõistlus / 1. etapp

Impuls Tallinn esitleb: JÕUSAALI SEERIAVÕISTLUS / 1. ETAPP  Esitame Sulle esimese väljakutse - 9. oktoobril 2018 näita ette oma väljaasted hantlitega ning oskused sõudeergomeetril.    Auhinnad on esimesel etapil pannud välja Boost Yourself ja peaauhinnaks TERVE AASTA TASUTA treeninguid Impuls Tallinn spordiklubis!  Osalejatel palume registreeruda Impuls Tallinn spordiklubi vastuvõtus ja osaleda võivad ka mitteklubiliikmed. Jõusaali seeriavõistlustel hindame võistlejaid aja või maksimum korduste arvu põhjal. Peaauhinnale kandideerivad osalejad, kes on osalenud vähemalt neljal etapil.  Tule ja pane end proovile!

Loe edasi

Teised postitused

Tule klienditeenindajaks!

Tule klienditeenindajaks!

Tule klienditeenindajaks!

Otsime meie Tallinnas asuvasse Impuls spordiklubisse särasilmset ja energilist KLIENDITEENINDAJAT, kes oleks meie esmane visiitkaart ja külastajate tervitaja.

Loe edasi

UUS UJUMISKURSUS LASTELE TARTUS 06.01.-25.03.2020!

UUS UJUMISKURSUS LASTELE TARTUS 06.01.-25.03.2020!

UUS UJUMISKURSUS LASTELE TARTUS 06.01.-25.03.2020!

Tartu Ujumisklubi korraldab alates 6.jaanuarist 5-9 aastastele lastele ujumise algõpetuse kursused Impuls Spordiklubis Tartus. Kursused toimuvad 2 x nädalas ja kestavad kokku 24 tundi (3 kuud). Kursuse läbimisel on võimalik liituda treeningrühmaga!

Loe edasi