IMPULS blogi

Blogi |  20. jaanuar 2020

"Suveks vormi" väljakutse

XL-treeningrühma sisene võistlus Tallinnas 27.01 - 22.06.2020

 

Kutsume Sind, kes Sa tahad saavutada suveks oma ideaalvormi ja vabaneda liigsest kehakaalust liituma XL- treeningrühma võistlusega „SUVEKS VORMI“. Võistluse käigus jälgime toitumist, keskendume kaalulangetamise, lihastoonuse parandamisele ja eesmärgi saavutamisele läbi treeningute.

 

Toimumisaeg: 27.jaanuar – 22. juuni 2020  

 

Kõigi registreerunud osalistega kohtume esimese nädala jooksul (27.01-02.02) enne võistlust, et kaaluda-mõõta ja selgitada välja iga osaleja personaalne lõppeesmärk kas:

  • soovitud kaal
  • vööümbermõõt
  • kehamassindeks vm.

Võistlusel osalemine eeldab XL treeningrühma kuulumist lisainfo!

 

Võitja selgitamisel arvestame:

- kaalulanguse % algkaalust

- trennides osalemise intensiivsust

- püstitatud eesmärgi saavutamist

 

Võistlusel osalemiseks registreeri end hiljemalt 26.01 aadressil maiu.herzmann@impuls.ee

 

Parimaid autasustatakse! Lisaks ergustusauhinnad!

 

#ImpulsChallenge #SuveksVormi #MinaSuudan #KaalustAlla #impuls_ee

Töötajate motiveerimine spordiklubi liikmelisusega

Töötajate motiveerimine spordiklubi liikmelisusega

Kuidas teha enda töökuulutust ja motivatsioonipaketti atraktiivsemaks? Seis tööturul on hetkel pingeline ja tööjõupuudus annab juba kõikides valdkondades tunda. Häid töötajaid tuleb järjest suurema hoolega otsida ning nende hoidmiseks üha enam pingutada. Pelgalt palk enam ei meelita. See paneb ettevõtjad pead murdma, millega enda tööpakkumist ja -kohta teha õigele inimesele apetiitsemaks.

Loe edasi

Teised postitused

VÄLITREENINGUD ALUSTAVAD TAAS!

VÄLITREENINGUD ALUSTAVAD TAAS!

VÄLITREENINGUD ALUSTAVAD TAAS!

Naudi suve ja treeni värskes õhus!   Välitreeningud alustavad Tartus juba 06.05 ja Tallinnas 08.05, mis ootavad liituma ka Sind! Välitreeningud leiavad aset Tartus igal esmaspäeval kell 18:30 ja Tallinnas igal kolmapäeval kell 17.45. Laura Põldoja (Tartus) ja Raina Kausi (Tallinn) juhendamisel saad mänguliselt anda väljakutse oma üldfüüsisele. Klubi mitteliikmetele on treeningu tasu 7 € ning vajalik on eelnev registreerimine klubi vastuvõtus või telefonil 740 4005 (Tartu) või +372 651 2400 (Tallinn)    Õues toimuv vorm on 60 minutiline kõiki keha suuremaid lihasgruppe treeniv tund.  Lihaseid ja seega ka keha vormiv treening ringtreeningu võtmes, mis koosneb vabade - ja omakeha raskusega sooritatud harjutustest. Treeningusse on oodatud kõik , kes soovivad  oma treeningplaani mitmekesistada, samuti  välitreeningutega algust teha.        

Loe edasi

Kalorite põletamine ja parema vormi saavutamine spinningutreeningu abil

Kalorite põletamine ja parema vormi saavutamine spinningutreeningu abil

Kalorite põletamine ja parema vormi saavutamine spinningutreeningu abil

Ruumitäis inimesi treeneri juhendamisel muusika saatel jalgratastel väntamas!? Tere tulemast spinningusse ehk siserattasõidu treeningule! Kui kahtled, kas selline treening on ikka sinu jaoks, jätka lugemist. (Fotol on Tartu Impuls Spordiklubi spinningusaal.)

Loe edasi