IMPULS blogi

Spordiklubi Impuls seeriavõistluse 1. etapi tulemused

Uudised |  11. oktoober 2018

Spordiklubi Impuls seeriavõistluse 1. etapi tulemused

ÜLDKOKKUVÕTE (Väljaasted hantlitega + sõudeergomeeter)

 

Naised
 

1. Andra Moistus - 22 punkti

2. Merlin Liis - 16 punkti (11:30,6)

3. Kristiin Oja - 16 punkti (5:23,6)
 

4. Kristi Vaino - 14 punkti

5. Dagny Kungus - 13 punkti  

6. Jaanika Saareleht - 10 punkti

7. Maarja Pütsep - 6 punkti

8. Anna Gromova - 5 punkti

9. Janika Purik - 5 punkti

 

Mehed
 

1. Tambet Toomela - 24 punkti

2. Rain Koppel  - 18 punkti 

3. Rašid Pulatov - 14 punkti (14:06,2)

 

4. Raul Vahur Kiis - 14 punkti (5:10,3)

5. Madis Allik - 10 punkti

6. Markku Nurme - 8 punkti 

7. Ants Peetsalu - 6 punkti

8. Priit Transtok - 4 punkti

9. Erki Sõõrde - 3 punkti

10. Aaro Põder - 1p

11. Ero Sõmer - 0p

 

ÜKSIKALADE KOKKUVÕTTED


Väljaasted hantlitega
 

Mehed
 

1. Tambet Toomela 15:01,4 - 12p

2. Rašid Pulatov 14:06,2 - 10p

3. Rain Koppel 10:37,8 - 8p
 

4. Raul Vahur Kiis 5:10,3 - 6p

5. Madis Allik 5:06,1 - 5p

6. Priit Transtok 3:35,1 - 4p

7. Ants Peetsalu 3:01,7 - 3p

8. Markku Nurme 3:00,4 - 2p

9. Erki Sõõrde 2:22,7 - 1p

10. Aaro Põder 2:00,5 - 0p

11. Ero Sõmer 00:27,9 - 0p
 

Naised


1. Andra Moistus 15:08,2 - 12p

2. Merlin Liis 11:30,6 -10p

3. Kristi Vaino 7:19,6 - 8p
 

4. Jaanika Saareleht 6:11,2 - 6p

5. Dagny Kungus 5:52,9 - 5p

6. Kristiin Oja 5:23,6 - 4p

7. Anna Gromova 5:04,2 - 3p

8. Janika Purik 4:31,7 - 2p

9. Maarja Pütsep 1:36,8 - 1p

 

Sõudeergomeeter
 

Mehed


1. Tambet Toomela 673m - 12p

2. Rain Koppel 655m - 10p

3. Raul Vahur Kiis 654m - 8p
 

4. Markku Nurme 639m - 6p

5. Madis Allik 636m - 5p

6. Rašid Pulatov 632m - 4p

7. Ants Peetsalu 619m - 3p

8. Erki Sõõrde 617m - 2p

9. Aaro Põder 606m - 1p

10.  Priit Transtok 595m - 0p

11. Ero Sõmer 564m - 0p


Naised


1. Kristiin Oja 575m - 12p

2. Andra Moistus 567m - 10p

3. Dagny Kungus 543m - 8p

 

4. Merlin Liis 540m - 6p / Kristi Vaino 540m - 6p

5. Maarja Pütsep 535m - 5p

6. Jaanika Saareleht 530m - 4p

7. Janika Purik 479m - 3p

8. Anna Gromova 454m - 2p

 

Palju õnne kõikidele osalejatele!  2. ja 3. kohad saavad auhinnad kätte klubi vastuvõtust, 1.kohtadega võtame ise ühendust.
 

 

Ujumiskursused Tallinnas ja Tartus

Ujumiskursused Tallinnas ja Tartus

Ujumiskursused juuni 2020 on avatud registreerimiseks:  Tallinnas täiskasvanud algõpe ja edasijõudnud Tartus täiskasvanud algõpe, kesktase ja edasijõudnud Lisaks toimub Tallinnas lastele alates 7. aastat ujumise algõppe intensiivkursus 4x nädalas ja kokku 12 tundi (1 kuu).  

Loe edasi

Teised postitused

Ujumiskursused

Ujumiskursused

Ujumiskursused

Impuls spordiklubi Tallinnas korraldab alates 10.augustist 7-15 aastastele lastele ja noortele ujumise algõpetuse - ja edasijõudnute kursused. Kursused toimuvad 3x nädalas ja kestavad kokku 8 korda (1 kuu). 

Loe edasi

Suvised lahtiolekuajad

Suvised lahtiolekuajad

Suvised lahtiolekuajad

Alates 1. juunist - 30. augustini läheme Tallinna ja Tartu klubides üle suvisele graafikule E - R 06:30 - 21:00 L, P 09:00 - 18:00    Tartu lastetoa lahtiolekuajad E - R 15:00 - 21:00 L 10:00 - 15:00 P 13:00 - 18:00   Tallinna lastetoa lahtiolekuajad E - R 15:00 - 20:00 L, P suletud

Loe edasi