IMPULS blogi

Jõusaali seeriavõistluse II etapi tulemused

Blogi |  09. jaanuar 2019

Jõusaali seeriavõistluse II etapi tulemused

Distantsi ujumine ( naised 3 x 25m, mehed 5 x 25m)

 

 

Naised

 

Merlin Liis                                       56,6 sek                                         12p
Andra Moistus                                1 min 00,57 sek                             10p
Kristi Vaino                                     1 min 12,4 sek                                 8p
Jaanika Saareleht                          1 min 16,61 sek                               6p

 

 

Mehed

 

Jan-Joonas Viirupuu                       1 min 9,88 sek                                 12p
Erki Sõõrde                                      1 min 32,74 sek                               10p
Ron Rooni                                        1 min 32,97 sek                               8p
Ants Peetsalu                                   1 min 38,23 sek                               6p
Andres Kajundi                               1 min 39,37 sek                               5p
Karl-Richard Penu                          1 min 42,23 sek                               4p      
Janar Arst                                         1 min 43,62 sek                               3p      
Vahur Kiis                                        1 min 45,09 sek                               2p
Rain Koppel                                     1 min 56,18 sek                               1p      
 Andris-Erich Popp                         1 min 59,30 sek                               0p
Rašid Pulatov                                  1 min 59,82 sek                               0p
Madis Allik                                      2 min 7,30 sek                                 0p
Mattias Erik Rass                            2 min 42,21 sek                               0p

 

 

Vee all ujumine

 

Naised

 

Merlin Liis                                       31,41 m                                 12p
Andra Moistus                                 29,44 m                                 10p
Jaanika Saareleht                            18,41 m                                 8p      
Kristi Vaino                                      15,5 m                                   6p

 

 

Mehed

 

Jan-Joonas Viirupuu                       46,79 m                                 12p
Karl-Richard Penu                          39,01 m                                 10p
Madis Allik                                      32,94 m                                 8p
Vahur Kiis                                         32,48 m                                 6p
Rain Koppel                                     30,37 m                                 5p
Erki Sõõrde                                      28,88 m                                 4p
Rašid Pulatov                                  27,65 m                                 3p      
Andris-Erich Popp                          27,09 m                                 2p
Andres Kajund                                23,64 m                                 1p
 Ron Rooni                                       23,36 m                                 0p
Janar Arst                                         21,45 m                                 0p
Ants Peetsalu                                   15,34 m                                 0p

 

Jõusaali seeriavõistluse III etapi kokkuvõte

 

Naised

 

Merlin Liis                                       24p
Andra Moistus                       20p
Kristi Vaino                           14p (distantsi ujumine 1 min 12,40 sek)

Jaanika Saareleht                     14p (distantsi ujumine 1 min 16,61 sek)

 

 

Mehed

 

Jan-Joonas Viirpuu               24p
Karl-Richard Penu                14p (vee all ujumine 39,01 m)
Erki Sõõrde                           14p (vee all ujumine 28,88 m)

Ron Rooni                              8p
Madis Allik                             8p
Vahur Kiis                               8p
Ants Peetsalu                           6p
Andres Kajundi                       6p
Rašid Pulatov                          3p
 Janar Arst                               3p
 Andris-Erich Popp                  2p

 

 

 

            Eriliselt soovime tänada võistluse noorimat osalejat, 11-aastast Ron Roonit.

28.05 Alustab selle kevade viimane ujumiskursus lastele Tallinnas

28.05 Alustab selle kevade viimane ujumiskursus lastele Tallinnas

Impuls Ujumisakadeemia on mõeldud kõikidele lastele vanuses 7-14 aastat, kes soovivad õppida ujuma või lihvida oma vees tegutsemise oskusi. Selle kevade viimane kursus alustab 28.05.   Kursus toimub igal teisipäeval ja neljapäeval kell 16.00   Treeningu pikkuseks on 45 minutit.    Informatsioon ja kursustele registreerumine spordiklubi Impuls vastuvõtus või telefonil 6512400.  

Loe edasi

Teised postitused

22.04 ALUSTAB UUS IMPULS SPORDIAKADEEMIA

22.04 ALUSTAB UUS IMPULS SPORDIAKADEEMIA

22.04 ALUSTAB UUS IMPULS SPORDIAKADEEMIA

Impuls Spordiakadeemia on suunatud inimestele, kes tahaksid oma ellu tuua rohkem aktiivsust, aga pole veel leidnud endale kõige õigemat treeningut. 4 nädala jooksul aitab meie treener Mariann (loe tema kohta lähemalt siit) ja Krista (loe lähemalt siit) tutvuda 8 erineva võimalusega meie majas. Spordiakadeemias osalemine on klubiliikmetele tasuta aga kohti jagub vaid esimesele 8le, seega huvi korral registeeri ennast kohe: mariann@impuls.ee  andes märku kas soov on osaleda Tallinnas või Tartus. Tartus on grupi juhiks Krista Majak, kellega toimub kohtumine E ja R, Tallinnas Mariann E ja K.   Grupile tutvustab meie treener lähemalt jõusaali ja erinevaid rühmatreeninguid.  

Loe edasi

Minu teekond võidusõitjana

Minu teekond võidusõitjana

Minu teekond võidusõitjana

Rattasõidu kui spordiga hakkasin tegelema kui ühinesin CFC Spordiklubiga 2004. aastal. Varem olin rattaga sõitnud pigem maakodust külapoodi jäätist ostma.

Loe edasi