r

IMPULS blogi

Jõusaali seeriavõistluse II etapi tulemused

Blogi |  09. jaanuar 2019

Jõusaali seeriavõistluse II etapi tulemused

Distantsi ujumine ( naised 3 x 25m, mehed 5 x 25m)

 

 

Naised

 

Merlin Liis                                       56,6 sek                                         12p
Andra Moistus                                1 min 00,57 sek                             10p
Kristi Vaino                                     1 min 12,4 sek                                 8p
Jaanika Saareleht                          1 min 16,61 sek                               6p

 

 

Mehed

 

Jan-Joonas Viirupuu                       1 min 9,88 sek                                 12p
Erki Sõõrde                                      1 min 32,74 sek                               10p
Ron Rooni                                        1 min 32,97 sek                               8p
Ants Peetsalu                                   1 min 38,23 sek                               6p
Andres Kajundi                               1 min 39,37 sek                               5p
Karl-Richard Penu                          1 min 42,23 sek                               4p      
Janar Arst                                         1 min 43,62 sek                               3p      
Vahur Kiis                                        1 min 45,09 sek                               2p
Rain Koppel                                     1 min 56,18 sek                               1p      
 Andris-Erich Popp                         1 min 59,30 sek                               0p
Rašid Pulatov                                  1 min 59,82 sek                               0p
Madis Allik                                      2 min 7,30 sek                                 0p
Mattias Erik Rass                            2 min 42,21 sek                               0p

 

 

Vee all ujumine

 

Naised

 

Merlin Liis                                       31,41 m                                 12p
Andra Moistus                                 29,44 m                                 10p
Jaanika Saareleht                            18,41 m                                 8p      
Kristi Vaino                                      15,5 m                                   6p

 

 

Mehed

 

Jan-Joonas Viirupuu                       46,79 m                                 12p
Karl-Richard Penu                          39,01 m                                 10p
Madis Allik                                      32,94 m                                 8p
Vahur Kiis                                         32,48 m                                 6p
Rain Koppel                                     30,37 m                                 5p
Erki Sõõrde                                      28,88 m                                 4p
Rašid Pulatov                                  27,65 m                                 3p      
Andris-Erich Popp                          27,09 m                                 2p
Andres Kajund                                23,64 m                                 1p
 Ron Rooni                                       23,36 m                                 0p
Janar Arst                                         21,45 m                                 0p
Ants Peetsalu                                   15,34 m                                 0p

 

Jõusaali seeriavõistluse III etapi kokkuvõte

 

Naised

 

Merlin Liis                                       24p
Andra Moistus                       20p
Kristi Vaino                           14p (distantsi ujumine 1 min 12,40 sek)

Jaanika Saareleht                     14p (distantsi ujumine 1 min 16,61 sek)

 

 

Mehed

 

Jan-Joonas Viirpuu               24p
Karl-Richard Penu                14p (vee all ujumine 39,01 m)
Erki Sõõrde                           14p (vee all ujumine 28,88 m)

Ron Rooni                              8p
Madis Allik                             8p
Vahur Kiis                               8p
Ants Peetsalu                           6p
Andres Kajundi                       6p
Rašid Pulatov                          3p
 Janar Arst                               3p
 Andris-Erich Popp                  2p

 

 

 

            Eriliselt soovime tänada võistluse noorimat osalejat, 11-aastast Ron Roonit.

RASEDATE TREENINGUD

RASEDATE TREENINGUD

Rasedatele mõeldud treeningutes osalemine ei eelda klubiliikmeks olemist. Palume rasedate treeningutesse eelregistreerida klubi vastuvõtus või telefonil 651 2400, palume e-maili teel broneeringuid mitte teha. Mom's Aqua  rühmatreening Mom's Yoga 90 (joogatreening koos teemakohase vestlusringiga)  Mom's Yoga 90 kaaslasele  Normipärase raseduse korral või eelnevalt treeneriga konsulteerinud naine võib osa võtta ka enamus basseinitundidest, rahulikumatest rühmatreeningutest ja soovi korral treenida end ka jõusaalis.   Hinnad leiate meie veebilehelt  h innakirja  alt.

Loe edasi

Teised postitused

Jõusaali seeriavõistlus: VÕISTLUSSÜSTEEM

Jõusaali seeriavõistlus: VÕISTLUSSÜSTEEM

Jõusaali seeriavõistlus: VÕISTLUSSÜSTEEM

  KLUBI IMPULS SEERIAVÕISTLUS Võistlussüsteem 2018/2019       * 5-etapiline * Iga etapp 2 ala (kokku 10) * Teisipäevad * 17-21:00 * Sooritus: maksimum kordused/aeg * Registreerimine vastuvõtus * Osaleda saavad ka mitteklubiliikmed  

Loe edasi

Treening, mille nimetuses on

Treening, mille nimetuses on "Nõmme Kalju" osalejaid ootab üllatus!

Treening, mille nimetuses on "Nõmme Kalju" osalejaid ootab üllatus!

Head sõbrad, meil on teile vahvaid uudiseid! Jälgi meie treeningplaani ning osale kindlasti treeningus, mille nimetus sisaldab endas "Nõmme Kaljut", sest kohapeal ootab teid üllatus! ????   https://www.impuls.ee/et/treeningplaan  

Loe edasi