IMPULS blogi

Impuls spordiklubi teavitus klientidele!

Uudised |  18. märts 2020

Impuls spordiklubi teavitus klientidele!

Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on Impuls spordiklubid alates 15.03 ajutiselt suletud, kuni tuleb valitsuselt uus teavitus ja nõusolek klubide taasavamiseks.

Hea spordisõber, aitäh, et oled meie klient ka sellel raskel ajal, spordiklubi on küll ajutiselt kinni, aga see ei tähenda, et trenn jääks tegemata. Impuls spordiklubi treenerid Tallinnas ja Tartus on üles filminud viedotreeningud ja lõbusad klipid kuidas jääda kodus sportlikuks ja säilitada hea tuju. Jälgi meie sotsiaalmeediakanaleid facebook Impuls Eesti ja Instagram Impuls_ee.

 

Info lepinguliste klientidele:

  • Kõik kliendilepingud on automaatselt peatatud, seniks kuni klubi taas avatakse, eraldi avaldust lepingu peatamiseks tegema ei pea.
  • Kõik klubiliikmete lepingud kehtivad edasi, olemasolevates kliendilepingutes hetkel muudatusi ei tehta (lepingu peatamine, lepingu lõpetamine, treeningpaketi muutmine jne.)
  • Peatatud perioodi eest tekkinud ettemaks tasaarveldatakse tulevaste perioodide arvetega, makseid ei tagastata.
  • Klubiliikmed kellel hetkel on tasumata märtsikuu arve, palume see tasuda pangaülekandega, et saaksite klubi avamisel taas naasta treeningute juurde.
  • Kliendid kes on teinud oma pangas e-arve püsimakse, seda muutma ei pea.
  • Kinkekaardid pikenevad päevade võrra millal klubi oli suletud.

Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on Impuls spordiklubid ajutiselt suletud, kuni tuleb valitsuselt uus teavitus ja nõusolek klubide taasavamiseks. Seni loodame parimat, liikuge värskes õhus ja püsige terved, et saaksite peagi tulla oma tavapäraste treeningute juurde. Oleme teie jaoks olemas ja loodame pakkuda parimat mis meie võimuses hetkel kui kogu maailmas on eriolukord!

 

Kõigist uudistest informeerime kliente jooksvalt kodulehe või e- kirja vahendusel.

 

Sinu Impuls spordiklubi! 

XL TREENINGRÜHM TALLINNAS & TARTUS

XL TREENINGRÜHM TALLINNAS & TARTUS

Kutsume Sind, kes Sa tahad vabaneda LIIGSEST KEHAKAALUST, liituma XL- treeningrühmaga. Juba 11 aastat on Impuls Spordiklubis Tallinnas toimunud treeningud spetsiaalselt ülekaalulistele suunatud treeningrühmas! Treeningrühm on inimestele, kes soovivad langetada liigset kehakaalu parema tervise ja mõnusa enesetunde saavutamise eesmärgil ning soovivad saada sõbraks oma kehaga.

Loe edasi

Teised postitused

1 KUU SÕBRAKUUL KINGITUSEKS!

1 KUU SÕBRAKUUL KINGITUSEKS!

1 KUU SÕBRAKUUL KINGITUSEKS!

Esimene kuu kingituseks võimaldab kasutada jõusaali, rühmatreeninguid, ujulat Impuls Spordiklubis Tartus ja Tallinnas. Paketi saad soetada Impuls Spordiklubi kodulehel siin  https://www.impuls.ee/et/hinnakiri  või klubi vastuvõtust.  

Loe edasi

Impuls Spordiklubi lahtiolekuajad pühadel 2019

Impuls Spordiklubi lahtiolekuajad pühadel 2019

Impuls Spordiklubi lahtiolekuajad pühadel 2019

Loe edasi