r

IMPULS blogi

Agnes Kukk:

Blogi |  24. aprill 2018

Agnes Kukk: "Spinning võitis mu südame!❤️"

Saame lähemalt tuttavaks meie spinningutreener Agnesega. Uurisime lähemalt, milline oli tema teekond treeneriks saamiseni ning millistel rattavõistlustel tema endale väljakutseid esitab.

"Harrastasin rattasporti juba varasemalt ja Arctic Sport Clubi loomisel tegi tollane klubi juht Hedi Lepmets mulle ettepaneku hakata spinningutreeneriks. Olin varasemalt osalenud mõnes spinningutreenigus ja vastus jah oli kiirelt tulemas.

Spinning võitis mu südame!❤️

Mulle väga meeldib rattaga sōita, ja teha seda tempoka muusika saatel koos motiveerivate treeningkaaslastega, on lihtsalt üliäge!"

 

Spinning sobib igale vanusele ja ei eelda head füüsilist vōimekust.

"Jah, see vōib olla tempokas, kui sa oled selleks valmis ja samas mitte - vōid sōita ka endale sobivas tempos ja vajadusel ainult istudes ehk siis kuidas Sulle on jōukohane.

 

Spinning on väga hea liigestesōbralik vastupidavustreening ja hea kaalulangetaja.

 

Olen tänaseks pea 15 aastat teiega spinningurattal "võidu sōitnud" ja julgustanud ka mitmeid maratonirajal end proovile panema ning julgen väita, et rattasport vōidab kiirelt südame kui juba kord proovinud oled.

 

Nende aastate jooksul olen omandanud lisaks spinngutreeneri kutsetunnistusele ka EOK 5 kat jalgrattatreeneri kutsetunnistuse, õppinud toitumisnõustajaks ja läbinud FAF personaaltreenerite koolituse."

 

Millistel rattavõistlustel sa end proovile oled pannud?

"Aastaid olen osalenud erinevatel rattamaratoni sarjadel ja rattarallidel, see motiveerib justkui pidevalt milleksi valmistuma ja aitab hoida head vormi.

 

2016. a sōitsin Marimetsa cup ja Estonian cup sarja poolmaratone ja ka mõned täispikad maratonid MTBEst sarjast.

Marimetsal ōnnestus sarja vōit ja Estonian Cup sarja kokkuvōttes 3 koht.

 

2017 piirdusin ainult Estonian cup sarjaga ja läbisin mōned Mtbest pikad maratonid. Estonian cup sarjakokkuvōttes seekord 4 koht.  Sellel aastal plaanin osaleda MTBest sarja maratoni distantsil ja naiskondliku arvestuse konkurentsi pakkume Spordipartner naiskonna näol.

Kindlasti tahan osaleda ka Tartu rattarallil, mis traditsiooniliselt kuulub minu võistluskalendrisse."

 

Kas Sulle meenub ehk mõni vahva lugu seoses Arcticu klientide või treeningutega?

"Üks klubi klient soovis rulluiske osta ja talle soovitati selle asemel jalgratast, mõne päeva pärast osales ta juba maratonil ja tänaseks on rattasport ka tema südame võitnud.

 

Teine lahe juhtum oli kord spinningutrennis.... tund oli täis broneeritud, kuid nagu öeldakse, kes ikka väga tahab see saab, üks klient oli otsustanud "oma spiningurattaga " tundi tulla, ehk siis leidis jõusaalist oleva spinninguratta ja tuli  mahutas ennast sellega tundi minu kõrvale sõitma.

 

Tean ühte vanemat prouat, kes käis ikka sagedasti spinningus ja ma alati imetlesin tema võimekust  ja mõtlesin ikka, et ta on eeskujuks minule ja ka kõigile teistele.

 

Vanus ei ole kunagi piiranguks, et ennast regulaarselt treenida ja hoida head füüsilist vormi.

 

Tule ja pane sinagi ennast proovile rattal nii sees kui väljas, äkki on ka sinu südames koht rattapisikul!"

 

Agnes ootab Sind teisipäeviti kell 18:00 trenni "Spin L1", neljapäeviti kell 18:30 trenni "MaratonSpin L1" ja pühapäeviti kell 18:00 trenni "Spin L1".

RASEDATE TREENINGUD

RASEDATE TREENINGUD

Rasedatele mõeldud treeningutes osalemine ei eelda klubiliikmeks olemist. Palume rasedate treeningutesse eelregistreerida klubi vastuvõtus või telefonil 651 2400, palume e-maili teel broneeringuid mitte teha. Mom's Aqua  rühmatreening Mom's Yoga 90 (joogatreening koos teemakohase vestlusringiga)  Mom's Yoga 90 kaaslasele  Normipärase raseduse korral või eelnevalt treeneriga konsulteerinud naine võib osa võtta ka enamus basseinitundidest, rahulikumatest rühmatreeningutest ja soovi korral treenida end ka jõusaalis.   Hinnad leiate meie veebilehelt  h innakirja  alt.

Loe edasi

Teised postitused

Mida oodata esimeselt spordiklubi külastuselt?

Mida oodata esimeselt spordiklubi külastuselt?

Mida oodata esimeselt spordiklubi külastuselt?

Kas oled mõelnud trenni tulekule aga ei ole varasemalt spordiklubis käinud? Soovid teada, mis sind täpselt ees ootab ja mida esimeseks jõusaali- või rühmatreeninguks kaasa pakkida? Annamegi siinkohal neist asjadest ülevaate.

Loe edasi

26.08 ALGAB SELLE SÜGISE LASTE UJUMISKURSUS TARTUS!

26.08 ALGAB SELLE SÜGISE LASTE UJUMISKURSUS TARTUS!

26.08 ALGAB SELLE SÜGISE LASTE UJUMISKURSUS TARTUS!

Nüüd on võimalik registreerida alates 26.08 alustavatele Tartu Impuls spordiklubis toimuvatele laste ujumiskursustele! Kursusele ootame 5-8 aastaseid poisse ja tüdrukuid! Kursused kestavad 24 tundi (kokku umbes 3 kuud) ning toimuvad kaks korda nädalas kahes rühmas: E ja K 16.45-17.30 treener Eric-u juhendamisel T ja N 16.45-17.30 treener Merli juhendamisel Kogu kursuse maksumus on 141€, mida on võimalik tasuda kuu tasuna 47 eurot kuus (võimalik saada tagasi tulumaksu tagastust). Peale kursust on võimalik liituda treeningrühmaga. Informatsioon ja kursustele registreerumine  info@tuk.ee  või telefonil 5032471  

Loe edasi