r

IMPULS blogi

Agnes Kukk:

Blogi |  24. aprill 2018

Agnes Kukk: "Spinning võitis mu südame!❤️"

Saame lähemalt tuttavaks meie spinningutreener Agnesega. Uurisime lähemalt, milline oli tema teekond treeneriks saamiseni ning millistel rattavõistlustel tema endale väljakutseid esitab.

"Harrastasin rattasporti juba varasemalt ja Arctic Sport Clubi loomisel tegi tollane klubi juht Hedi Lepmets mulle ettepaneku hakata spinningutreeneriks. Olin varasemalt osalenud mõnes spinningutreenigus ja vastus jah oli kiirelt tulemas.

Spinning võitis mu südame!❤️

Mulle väga meeldib rattaga sōita, ja teha seda tempoka muusika saatel koos motiveerivate treeningkaaslastega, on lihtsalt üliäge!"

 

Spinning sobib igale vanusele ja ei eelda head füüsilist vōimekust.

"Jah, see vōib olla tempokas, kui sa oled selleks valmis ja samas mitte - vōid sōita ka endale sobivas tempos ja vajadusel ainult istudes ehk siis kuidas Sulle on jōukohane.

 

Spinning on väga hea liigestesōbralik vastupidavustreening ja hea kaalulangetaja.

 

Olen tänaseks pea 15 aastat teiega spinningurattal "võidu sōitnud" ja julgustanud ka mitmeid maratonirajal end proovile panema ning julgen väita, et rattasport vōidab kiirelt südame kui juba kord proovinud oled.

 

Nende aastate jooksul olen omandanud lisaks spinngutreeneri kutsetunnistusele ka EOK 5 kat jalgrattatreeneri kutsetunnistuse, õppinud toitumisnõustajaks ja läbinud FAF personaaltreenerite koolituse."

 

Millistel rattavõistlustel sa end proovile oled pannud?

"Aastaid olen osalenud erinevatel rattamaratoni sarjadel ja rattarallidel, see motiveerib justkui pidevalt milleksi valmistuma ja aitab hoida head vormi.

 

2016. a sōitsin Marimetsa cup ja Estonian cup sarja poolmaratone ja ka mõned täispikad maratonid MTBEst sarjast.

Marimetsal ōnnestus sarja vōit ja Estonian Cup sarja kokkuvōttes 3 koht.

 

2017 piirdusin ainult Estonian cup sarjaga ja läbisin mōned Mtbest pikad maratonid. Estonian cup sarjakokkuvōttes seekord 4 koht.  Sellel aastal plaanin osaleda MTBest sarja maratoni distantsil ja naiskondliku arvestuse konkurentsi pakkume Spordipartner naiskonna näol.

Kindlasti tahan osaleda ka Tartu rattarallil, mis traditsiooniliselt kuulub minu võistluskalendrisse."

 

Kas Sulle meenub ehk mõni vahva lugu seoses Arcticu klientide või treeningutega?

"Üks klubi klient soovis rulluiske osta ja talle soovitati selle asemel jalgratast, mõne päeva pärast osales ta juba maratonil ja tänaseks on rattasport ka tema südame võitnud.

 

Teine lahe juhtum oli kord spinningutrennis.... tund oli täis broneeritud, kuid nagu öeldakse, kes ikka väga tahab see saab, üks klient oli otsustanud "oma spiningurattaga " tundi tulla, ehk siis leidis jõusaalist oleva spinninguratta ja tuli  mahutas ennast sellega tundi minu kõrvale sõitma.

 

Tean ühte vanemat prouat, kes käis ikka sagedasti spinningus ja ma alati imetlesin tema võimekust  ja mõtlesin ikka, et ta on eeskujuks minule ja ka kõigile teistele.

 

Vanus ei ole kunagi piiranguks, et ennast regulaarselt treenida ja hoida head füüsilist vormi.

 

Tule ja pane sinagi ennast proovile rattal nii sees kui väljas, äkki on ka sinu südames koht rattapisikul!"

 

Agnes ootab Sind teisipäeviti kell 18:00 trenni "Spin L1", neljapäeviti kell 18:30 trenni "MaratonSpin L1" ja pühapäeviti kell 18:00 trenni "Spin L1".

SportID abiga on sporditoetuse haldamine lihtsam

SportID abiga on sporditoetuse haldamine lihtsam

Ettevõtjatel on hea võimalus maksta 2018. aastast oma töötajatele teatud ulatuses maksuvaba sporditoetust. Paraku tekitab selle haldamine täiendavat tööd nii töötajale, ettevõtjale kui raamatupidajale. Vaata lähemalt, mis väärtus pakub SportID keskkond ettevõtjatele, raamatupidajatele ja töötajatele.

Loe edasi

Teised postitused

VÄLITREENINGUD ALUSTAVAD TAAS!

VÄLITREENINGUD ALUSTAVAD TAAS!

VÄLITREENINGUD ALUSTAVAD TAAS!

Naudi suve ja treeni värskes õhus!   Välitreeningud alustavad Tartus juba 06.05 ja Tallinnas 08.05, mis ootavad liituma ka Sind! Välitreeningud leiavad aset Tartus igal esmaspäeval kell 18:30 ja Tallinnas igal kolmapäeval kell 17.45. Laura Põldoja (Tartus) ja Raina Kausi (Tallinn) juhendamisel saad mänguliselt anda väljakutse oma üldfüüsisele. Klubi mitteliikmetele on treeningu tasu 7 € ning vajalik on eelnev registreerimine klubi vastuvõtus või telefonil 740 4005 (Tartu) või +372 651 2400 (Tallinn)    Õues toimuv vorm on 60 minutiline kõiki keha suuremaid lihasgruppe treeniv tund.  Lihaseid ja seega ka keha vormiv treening ringtreeningu võtmes, mis koosneb vabade - ja omakeha raskusega sooritatud harjutustest. Treeningusse on oodatud kõik , kes soovivad  oma treeningplaani mitmekesistada, samuti  välitreeningutega algust teha.        

Loe edasi

BASSEIN

BASSEIN

BASSEIN

Meil on kolme ujumisrajaga basseinid sügavusega 120-160 cm. Vee temperatuur on 27ºC, õhk 29ºC.   Basseinis toimuvad vesiaeroobikatreeningud, ujumistreeningud lastele ja täiskasvanutele ning spetsiaalselt tulevastele emadele on mõeldud rasedate vesiaeroobika. Samaaegselt vesiaeroobikatreeningutega on ujumiseks alati eraldatud vaba rada.

Loe edasi