IMPULS blogi

Agnes Kukk:

Blogi |  24. aprill 2018

Agnes Kukk: "Spinning võitis mu südame!❤️"

Saame lähemalt tuttavaks meie spinningutreener Agnesega. Uurisime lähemalt, milline oli tema teekond treeneriks saamiseni ning millistel rattavõistlustel tema endale väljakutseid esitab.

"Harrastasin rattasporti juba varasemalt ja Arctic Sport Clubi loomisel tegi tollane klubi juht Hedi Lepmets mulle ettepaneku hakata spinningutreeneriks. Olin varasemalt osalenud mõnes spinningutreenigus ja vastus jah oli kiirelt tulemas.

Spinning võitis mu südame!❤️

Mulle väga meeldib rattaga sōita, ja teha seda tempoka muusika saatel koos motiveerivate treeningkaaslastega, on lihtsalt üliäge!"

 

Spinning sobib igale vanusele ja ei eelda head füüsilist vōimekust.

"Jah, see vōib olla tempokas, kui sa oled selleks valmis ja samas mitte - vōid sōita ka endale sobivas tempos ja vajadusel ainult istudes ehk siis kuidas Sulle on jōukohane.

 

Spinning on väga hea liigestesōbralik vastupidavustreening ja hea kaalulangetaja.

 

Olen tänaseks pea 15 aastat teiega spinningurattal "võidu sōitnud" ja julgustanud ka mitmeid maratonirajal end proovile panema ning julgen väita, et rattasport vōidab kiirelt südame kui juba kord proovinud oled.

 

Nende aastate jooksul olen omandanud lisaks spinngutreeneri kutsetunnistusele ka EOK 5 kat jalgrattatreeneri kutsetunnistuse, õppinud toitumisnõustajaks ja läbinud FAF personaaltreenerite koolituse."

 

Millistel rattavõistlustel sa end proovile oled pannud?

"Aastaid olen osalenud erinevatel rattamaratoni sarjadel ja rattarallidel, see motiveerib justkui pidevalt milleksi valmistuma ja aitab hoida head vormi.

 

2016. a sōitsin Marimetsa cup ja Estonian cup sarja poolmaratone ja ka mõned täispikad maratonid MTBEst sarjast.

Marimetsal ōnnestus sarja vōit ja Estonian Cup sarja kokkuvōttes 3 koht.

 

2017 piirdusin ainult Estonian cup sarjaga ja läbisin mōned Mtbest pikad maratonid. Estonian cup sarjakokkuvōttes seekord 4 koht.  Sellel aastal plaanin osaleda MTBest sarja maratoni distantsil ja naiskondliku arvestuse konkurentsi pakkume Spordipartner naiskonna näol.

Kindlasti tahan osaleda ka Tartu rattarallil, mis traditsiooniliselt kuulub minu võistluskalendrisse."

 

Kas Sulle meenub ehk mõni vahva lugu seoses Arcticu klientide või treeningutega?

"Üks klubi klient soovis rulluiske osta ja talle soovitati selle asemel jalgratast, mõne päeva pärast osales ta juba maratonil ja tänaseks on rattasport ka tema südame võitnud.

 

Teine lahe juhtum oli kord spinningutrennis.... tund oli täis broneeritud, kuid nagu öeldakse, kes ikka väga tahab see saab, üks klient oli otsustanud "oma spiningurattaga " tundi tulla, ehk siis leidis jõusaalist oleva spinninguratta ja tuli  mahutas ennast sellega tundi minu kõrvale sõitma.

 

Tean ühte vanemat prouat, kes käis ikka sagedasti spinningus ja ma alati imetlesin tema võimekust  ja mõtlesin ikka, et ta on eeskujuks minule ja ka kõigile teistele.

 

Vanus ei ole kunagi piiranguks, et ennast regulaarselt treenida ja hoida head füüsilist vormi.

 

Tule ja pane sinagi ennast proovile rattal nii sees kui väljas, äkki on ka sinu südames koht rattapisikul!"

 

Agnes ootab Sind teisipäeviti kell 18:00 trenni "Spin L1", neljapäeviti kell 18:30 trenni "MaratonSpin L1" ja pühapäeviti kell 18:00 trenni "Spin L1".

Impulsil on sünnipäev!

Impulsil on sünnipäev!

  Kutsume Sind tähistama Impulsi sünnipäeva 31. oktoobril.  

Loe edasi

Teised postitused

Meeme Männiste:

Meeme Männiste: "olin mägirattasõidus lausa “elukutseline harrastaja”"

Meeme Männiste: "olin mägirattasõidus lausa “elukutseline harrastaja”"

Meie spinningutreenerite kuldvarasse kuuluv Meeme Männiste on tõeliselt mitmekülgne inimene. Uurisime ka temalt, millal sai alguse huvi rattaspordi vastu ning kuidas armastab ta veeta oma vaba aega.

Loe edasi

Esimene kuu kingituseks!

Esimene kuu kingituseks!

Esimene kuu kingituseks!

Paketi saad soetada Impuls Spordiklubi kodulehel siin  https://www.impuls.ee/et/hinnakiri  või klubi vastuvõtus Tartus või Tallinnas.    

Loe edasi